Viskas, ką mamytėms reikia žinoti apie sauskelnes

Sauskelnės ir pampersai

Mamytės, taip jau nutinka gyvenime, kad vaikučius reikia prižiūrėti mums. Nuo kūdikėlių maitinimo iki migdymo, nuo sveikatėlės užtikrinimo iki sauskelnių keitimu – viskas yra mūsų atsakomybėje.

TindiRindi.lt mes stengiamės pateikti visą informaciją, kurios tik gali prireikti mamytėms ir tėveliams prižiūrint vaikus. Informuojame apie galimas jų sveikatėlės bėdas, pateikiame pirkimo gidus ir dalinamės kita aktualia informacija, padėsiančia kiekvienai jaunai mamytei ir kiekvienam jaunam tėveliui. Prieš kurį laiką dalinomės su jumis įrašu apie pirmas jūsų mažylio gyvenimo dienas be sauskelnių. Dabar atėjo laikas pasidalinti ir informacija apie tas dienas, kai jūsų vaikeliui reikės nešioti sauskelnes.

Ką svarbiausia žinoti apie sauskelnes?

Sauskelnės nėra tik įrankis užtikrinti, kad jūsų vaikų tualeto reikalai nepasirodyti ne laiku ir ne vietoje. Jų funkcija yra daug platesnė. Sauskelnės privalo užtikrinti jūsų ir jūsų mažylio patogumą, todėl jas turi būtų patogu uždėti, nuimti ir, svarbiausia, nešioti. Jūsų mažylis turi nejausti jokio diskomforto nešiojant sauskelnes. Jos taip pat turi užtikrinti apsaugą nuo pratekėjimo, nes kitu atveju – kam apskritai nešioti sauskelnes? Dabar visos sauskelnės, net pigiausios, užtikrina apsaugą nuo pratekėjimo. Dar svarbu, kad jos kuo geriau sugertų šlapimą, nes tai yra labai svarbu jūsų mažylio komfortui, patogumui ir apsaugai nuo alergijų ar odos susirgimų užtikrinimui.

Kiekvienos sauskelnės, didesne ar mažesne dalimi, užtikrina bent jau bazinius reikalavimus. Bet skiriasi tai, kaip kokybiškai jos gali tą padaryti. Vienos sauskelnės šlapimą sugeria greičiau ir efektyviau, o kitos – kiek prasčiau. Jei jūsų vaikelis bus jautresnis, jis gali pajusti nepatogumo jausmą, kai šlapimas nepakankamai ar nepakankamai greitai susigeria į minkštąjį sauskelnių audinį. Dar blogesniu atveju, jei jūsų kūdikio oda bus jautri, ji irgi gali sureaguoti į tokias nekokybiškas sauskelnes.

Todėl perkant sauskelnes visada reikia atkreipti dėmesį į jų kokybę, ką beveik tiesiogiai gali įsivertinti internete, diskusijų forumuose, pirkimo giduose ir parduotuvių atsiliepimų skiltyje.

Kurios sauskelnės geriausios?

Tai yra pakankamai subjektyvus klausimas. Net jei ir būtų galima jį įvertinti objektyviai, vertinimas turėtų atsižvelgti į jūsų vaikelio amžių, konkrečias problemas ir poreikius. Vienos sauskelnės gali būti geresnės naujagimiams, kitos – paaugusiems ir didesnio svorio vaikams. Vienos labiau tinka vaikams su jautria oda, o kitos – tiems, kurie neturi problemų su odos jautrumu. Šitos skirtys galioja net vertinant to paties prekinio ženklo sauskelnes.

Bet atsižvelgiant į mamyčių komentarus internete bei mūsų pačių patirtį, šiandien Lietuvoje yra populiariausios tos sauskelnės, kurios ir išsiskiria savo kokybe. Visų pirma tai yra Pampers sauskelnės, kurios gali pasiūlyti labai platų asortimentą, kuris užtikrina, kad kiekviena mamytė ras jame ką nors sau ir savo vaikelio maksimaliam komfortui.

Negalima nepaminėti Moony sauskelnių, kurios taip pat yra tarp populiariausių ir jų kartu su Pampers galite rasti beveik bet kuriame prekybos centre ar bet kurioje specializuotoje parduotuvėje.

Kiek labiau nišinės, bet populiarėjančios yra japoniškos ir vokiškos sauskelnės, bet jų reikia ieškoti internete, nes dažniausiai įsigyti tiesiog prekybos centre gali būti neįmanoma arba tą padaryti galėsite tik labai riboto asortimento rėmuose.

Kur įsigyti sauskelnes?

Pats paprasčiausias sprendimas gali būti tiesiog nusipirkti jas prekybos centre ar bet kurioje maisto ar buitinių prekių parduotuvėje. Bet jei jus domina geresnės kainos, didesnis asortimentas ar turite specialių poreikių, kurių negalite patenkinti paprastoje parduotuvėje, tuomet gali pagalvoti apie sauskelnių įsigijimą internetu. Internete gali rasti didžiausią sauskelnių pasirinkimą ir labiausiai specializuotas parduotuves.

Atsižvelgiant į siūlomų įsigyti sauskelnių asortimentą ir kainą, sauskelnes internetu pigiau rekomenduojame įsigyti čia:

https://www.pampersai.lt
https://www.babycity.lt