Kokios pozos geriausios?

Pozos, kurios padeda pastoti

Planuojate vaikelį? Tuomet jums bus smalsu sužinoti, ar turi šiame procese įtakos seksualinės pozos.

Genialumas paprastume

Kai kurie ekspertai mano, kad misionieriaus poza (vyras viršuje) suteikia daugiausiai galimybių pastoti, nors jokie tyrimai dėl to nebuvo atliekami. Ši poza leidžia giliausiai įsiskverbti – taip sperma patalpinama arčiausiai gimdos kaklelio. Kad būtų dar efektyviau, moteris gali pabandyti po klubais pasidėti pagalvę, taip jos gimdos kaklelį pasieks maksimalus sėklos kiekis.

Atsibodo? Kiti variantai

Jei tai užtrunka ilgiau, nei jūs tikėjotės, ir jums būtina įvairovė, pabandykite kitus variantus, pavyzdžiui, įėjimą iš nugaros, kai vyras įeina į moterį iš nugaros arba gulėdamas, arba klūpėdamas. Tokiu būdu taip pat galima patalpinti spermą arti gimdos kaklelio – nemaži apvaisinimo šansai.

Kita taktika – gulint vienas prie kito. Tai gali būti atpalaiduojanti poza ir lengvesnė partneriui, turinčiam antsvorio ar besiskundžiančiam nugaros skausmais.

Neskubėkite, pagulėkite

Kai kurie medikai mano, kad moteris turi dar daugiau šansų pastoti, kai pasilieka lovoje pusvalandžiui po lytinių santykių – gulėdama ant nugaros su pagalve po klubais. Teoriškai tai padeda spermai, pasinaudojant traukos jėga, judėti kiaušintakių link. Tačiau moterims, linkusioms į šlapimtakių uždegimus, kurioms patariama iš karto po lytinių santykių eiti į vonią, tai, akivaizdu, ne pats geriausias patarimas.

Orgazmas – privalumas

Ir galiausiai, yra orgazmo dalykas. Ne paslaptis, jog norint pastoti, vyro orgazmas būtinas, bet naujausi tyrimai rodo, kad moters orgazmas taip pat gali vaidinti nemažą vaidmenį. Moters orgazmą lydintys susitraukimai gali padėti spermai judėti gimdos kaklelio gilyn.

Ko nedaryti?

Ekspertai rekomenduoja, kad vengtumėte sekso sėdint, stovint arba kai moteris viršuje. Šios pozos dėl traukos jėgos gali pabloginti spermos judėjimą į viršų.

Kas gims?

Mokslas to neįrodė, tačiau legendų yra. Pagal vieną, seksas, kai moteris viršuje, lemia mergaitės gimimą.