Kaip padėti vyrui užsidirbti

Kaip padėti vyrui užsidirbti?

Jei norite, kad jūsų vyras gerai uždirbtų, turite padėti jam tai įgyvendinti, nes kiekviena vyrą kuria moteris. Be abejo, galima be galo priekaištauti savo mylimajam, kad jis nepakankamai uždirba. Tačiau yra ir kitas variantas, kuris pareikalaus daugiau pastangų, tačiau efektas bus stebuklingas. Jums reikia padėti savo partneriui pasiekti karjeros aukštumų ir gerai uždirbti. Kaip tai padaryti?

Įkvėpkite

Pagrindinis vyro stimulas – moteris! Būtent jos įkvepia vyrus patiems aukščiausiems pasiekimams. Jei jūs kasdien savo mylimajam priekaištaujate dėl jo karjeros nesėkmių, tai laukti iš jo kokių nors sprendimų neverta. Kas prispaustas leisis užkariauti aukštumų?

Gal pastebėjote, jog dėl kai kurių moterų vyrai kaute kaunasi, o nuo kai kurių bėga. Tas pats vyras skirtingomis aplinkybėmis gali būti visai kitoks, tad keistis teks pradėti pačiai. Tai patvirtina ir tautosaka virtęs buvusio JAV prezidento Bilo Klintono ir jo žmonos Hilari pokalbis. „Jei būtum ištekėjusi už vaikino iš degalinės, kuo tu dabar būtum?“ – paklausė jis. „Be abejo, prezidento žmona!” – atsakė ji.

Palaikykite

Vyras turi būti stiprus, drąsus, narsus ir aktyvus. Tačiau be moters paramos jis toks nebus. Jei jūsų mylimajam nesiseka darbe, blogiausia, ką galite padaryti – pavadinti jį nevykėliu arba palyginti jį su savo sėkmingais draugais. Pažeminę jį, savo pačių rankomis užkertate kelią į šviesią ir aprūpintą ateitį.

Todėl imkite girti savo vyrą už kiekvieną, nors ir nedidelį, pasiekimą, juk jam be galo svarbu jausti grąžą. Taip pat dažniau akcentuokite jo teigiamas savybes – priminkite jam apie tai, koks jis protingas, tikslo siekiantis, gabus, imlus, žavingas (kas taip pat svarbu bet kokiame darbe), komunikabilus ir taip toliau. Be abejo, jei jūs pati netikite tuo, ką sakote, stebuklo nebus. Tačiau jei jūs netikite mylimuoju, tai jūsų santykiai turi rimtesnių problemų nei nepakankamos įplaukos.

Nesiimkite iniciatyvos

Kažkas poroje turi būti lyderis – juo gali tapti tik vienas žmogus. Jei šią vietą užėmėte jūs, siekdama karjeros ir prisiimdama šeimos maitintojos vaidmenį, nėra ko kaltinti vyro už neveiklumą. Jam tiesiog neliko nieko, kaip tik užimti laisvą poziciją bei groti antruoju smuiku.

Mokykitės užleisti lyderiavimą savo mylimajam. Jei išmoksite atsipalaiduoti ir pasikliauti partneriu, jis iš karto užims lyderio poziciją ir pradės aktyviai reikštis, taip pat ir finansiniais klausimais.

Padėkite

Kiekvienam karjeros aukštumų siekiančiam vyrui būtinas tvirtas namų pamatas. Tai nereiškia, kad jūs turite tapti pavyzdine namų šeimininke, kasdien gaminančia tris patiekalus iš darbo grįžtančiam vyrui. Tačiau imtis pareigų namie, kad maksimaliai leistumėte vyrui efektyviai dirbti, būtina.

Jei griežtai reikalausite lygaus namų ruošos padalijimo, tai reikalauti iš vyro didesnių pajamų nei jūsų nereikėtų.

Be abejo, iš pradžių bus sunku vykdyti visus nurodytus punktus, tačiau palaipsniui tai praktikuodama, pajusite nuostabų rezultatą – jūsų mylimas vyras atsigaus, išties pečius, pas jį atsiras noras aprūpinti, saugoti ir ginti jus, ar ne to reikia šeimos laimei?