Nicole Ronsard anticeliulitinė dieta

Anticeliulitinė dieta

Su problemomis dėl celiulito anksčiau ar vėliau susiduria praktiškai kiekviena moteris. Vadinamoji „apelsino žievelės oda“ visiškai nepuošia ir atsikratyti ja mes stengiamės taip pat stipriai kaip ir nereikalingais kilogramais. Šią kovos su celiulitu metodiką sukūrė Nicole Ronsard, o ją sėkmingai išbandžiusios moterys visame pasaulyje džiaugiasi rezultatais. Tai dešimties dienų organizmo valymo dieta.

Pagrindinis anticeliulitinės dietos tikslas – pagerinti maisto medžiagų apykaitą ir pašalinti iš organizmo šlakus. Būtina išgerti ne mažiau dviejų litrų skysčių per dieną (žaliąją arbatą, šviežiai spaustas sultis ir paprastą vandenį). Kavos ir juodosios arbatos vertėtų vengti. Be to, dietos pagrindu turėtų būti ląstelienos daug turintys maisto produktai – daržovės ir vaisiai, taip pat kruopos ir rupi duona.

Dietos metu reikėtų atsisakyti druskos, cukraus ir alkoholio. Tarpai tarp valgio turėtų būti 2 – 4 valandos. Daržovių ir vaisių reikėtų valgyti tiek, kad jaustumėtės soti.

Nelyginėmis dienomis galima valgyti tik žalias daržoves ir vaisius. Į daržovių salotas galima įdėti porą arbatinių šaukštelių alyvuogių aliejaus ir citrinų sulčių. Taip pat galima įdėti migdolų, saulėgrąžų, sezamo sėklų, sojos daigų, pupelių, grūdų ir panašių pabarstų. Iš vaisių rekomenduojama valgyti ananasus, greipfrutus, apelsinus, mandarinus, mango, kivi, vynuoges, obuolius, kriaušes, papajas.

Antrą dieną valgyti tik vaisius, išskyrus bananus.

Visomis kitomis lyginėmis dienomis dalį daržovių galima virti vandenyje arba garuose. Galima suvalgyti šiek tiek kruopų (ryžių, grikių, avižų arba lęšių). Jos turi būti kaip priedas prie daržovių, o ne pagrindinis patiekalas. Jei labai norite, galite pridėti šiek tiek neriebaus jogurto. Svarbu iš pradžių valgyti žalias daržoves ir vaisius, o po to virtas.

Dietos metu intensyvų sportą reikėtų pakeisti vidutiniu fiziniu krūviu, pavyzdžiui, valandą eiti. Be kovos su celiulitu, ši dieta padeda atsikratyti ir keleto nereikalingų kilogramų.