Makiažo patarimai šviesiaodėms

Makiažas šviesiai odai

Jei jūsų oda šviesi iš prigimties, makiažo koloritą pasirinkti sunkiau, nei tamsesnės odos savininkėms, nes spalvos dažniausiai atrodo kur kas ryškesnės ant šviesios odos ir perlenkus lazdą, atrodyti galite net vulgariai. Štai keli patarimai ir triukai, kurie padės jums atrasti tinkamiausius makiažo atspalvius, kad jūsų veidas spinduliuotų ir atrodytų natūraliai gražiai.

Šviesi oda – nesenstanti mados tendencija. Senovėje tai buvo socialinio statuso privilegija, o šiais laikais šviesi oda ir rožiniai skruostai – daugelio moterų svajonė. Nors įdegusi oda pastaraisiais dešimtmečiais tapo itin madinga, moterys visame pasaulyje svajoja apie skaistų ir jaunatvišką odos atspalvį.

Makiažo pagrindas. Vienas pagrindinių dalykų šviesiaodėms – atrasti tinkamiausią makiažo pagrindą. Lengvos konsistencijos makiažo pagrindai – geriausias sprendimas šios odos tipo atstovėms. Blyški oda yra ypač peršviečiama apie jautresnes vietas, kaip akys, kur oda yra tokia plona, jog plika akimi galima matyti kraujo kapiliarus. Taip pat svarbu atrasti tinkamą atspalvį. Venkite tamsesnių makiažo pagrindų, nes atrodysite lyg užsidėjusi kaukę. Rinkitės makiažo pagrindą su aukštu SPF, kad sulėtintumėte senėjimo procesą ir apsisaugotumėte nuo neigiamo saulės poveikio savo jautriai odai.

Maskuojamosios priemonės. Patamsėjimus apie akis patepkite maskavimo priemone, kurios atspalvis būtų geltonas, kad paslėptumėte išryškėjusį raudonį. Šios odos priežiūros priemonės gali padaryti stebuklus.

Skruostų skaistalai. Jei jūsų skruostai blyškūs, geriausiai jums tiks švelnūs rožinių ir koralo atspalvių skaistalai. Jie gali suteikti jums nepaprastą švytinčią išvaizdą, pagyvinti veidą. Natūralūs, jaunatviški rožiniai skruostai atrodo ypač moteriškai ir subtiliai, tad skaistalus naudokite užtikrintai. Tačiau venkite ryškių, intensyvių spalvų, jos gali atrodyti labai dirbtinai ant tokios šviesios odos.

Akių šešėliai. Kaip ir skruostams, akių vokams netiks ryškūs intensyvių spalvų akių šešėliai. Rinkitės spindinčius pastelinių spalvų šešėlius, geriausiai, natūralių atspalvių – jie jūsų išvaizdai suteiks šilumos. Šie atspalviai puikiai tiks dieniniam makiažui. Vakarui, be abejo, norėsite įspūdingesnio efekto. Juodas tušas visuomet geriausias sprendimas dieniniam ir vakariniam makiažui.

Ruošdamasi vakarėliui, akis apveskite tamsiai rudu akių pieštuku. Jis jūsų odos tipui tiks kur kas geriau nei juodas. Akcentuokite blakstienas ir prieš jas dažydamos, parieskite specialiu prietaisu. Norėdamos atrodyti dramatiškiau, skruostus galite paryškinti stipriau. Paeksperimentuokite su violetinio atspalvio skaistalais ir pilko atspalvio akių šešėliais padūmavusių akių makiažui.

Lūpdažiai. Bespalviai lūpų blizgesiai, rožiniai, koralo atspalviai puikiai tinka šviesiaodėms. Ypatingomis progomis pritrenkiamai atrodysite, pasidažiusi lūpas ryškiai raudonai arba tamsesniais tonais. Paryškinkite savo natūralų grožį, eksperimentuodama ir stebėkite, kokios spalvos suteikia jūsų odai švytintį, moterišką, subtilų efektą.