Kaip išsirinkti tinkamus džinsus?

Kaip išsirinkti džinsus?

Džinsų mados pasaulyje pagreitis didėja kiekvieną sezoną. Kone kasdien sukuriama nauja linija, tad sekti džinsų madas tampa vis sudėtingiau. Kas tam turi tiek laiko (ir pinigų)? Rasti puikiai tinkančius džinsus gali būti tikras iššūkis, tačiau jis gali būti kur kas lengvesnis, jei žinote, ko norite.

Mokėti išsirinkti džinsus tas pats kas mokėti išsirinkti liemenėlę. Žinokite, ko norite iš drabužio, ir galėsite lengvai atsirinkti tai, kas jums tinka geriausiai. Kai jūsų svajonių džinsai gulės jūsų drabužinės lentynoje, rengtis bus tikras malonumas.

Rinkitės tamsesnius

Yra tam tikros spalvos, kurios tinka visiems. Tai tamsus džinsas. Jis sukuria tiesią, lygią liniją, kuri prailgins jūsų kojas, su jais atrodysite lieknesnė. Be to, tamsūs džinsai puošnesni, tai reiškia, universalūs. Daugybė prekinių ženklų dabar siūlo tamsius džinsus, todėl tai, jog ieškote jų artimiausiame prekybos centre, nereiškia, kad neturite iš ko rinktis.

Tiesus kirpimas

Toliau, susitelkite ties kirpimo linija. Tiesi kojos linija padarys įspūdį bet kur. Nepaisant jūsų dydžio, šis siluetas daro jus aukštesne. Tiesūs džinsai tinka su bet kokio tipo batais nuo mokasinų iki aukštakulnių, todėl šiuos džinsus galėsite dėvėti bet kur. Nemaišykite tiesaus kirpimo džinsų su aptemptais arba siaurėjančiais. Kai matuojatės džinsus, šonas atrodo, krenta tiesiai, sudarydamas glotnų įspūdį. Jei už kelio klešnės nors kiek siaurėja arba platėja, tai nėra tiesaus kirpimo džinsai. Kai kurie žymūs dizaineriai kuria tik tiesaus kirpimo džinsus, nes jie atlaikė visus laiko išbandymus.

Paprastų paprasčiausia

Galbūt pastebėjote, jog pagrindinis pasakojimo aspektas – paprastumas. Kuo paprastesni jūsų džinsai, tuo geriau jūs atrodysite. Nėra taisyklės, kad madingi ir stilingi rūbai turi būti brangūs, bet pigūs drabužiai kartais turi detalių, kurios juos padaro tikra rakštimi. Kalbant apie džinsus, ieškokite tokių, kurie turi paprastas kišenes priekyje ir nugaroje.

Jei laikysitės trijų išvardintų taisyklių, nesunkiai rasite džinsus, kurie atitiks jūsų biudžetą ir su kuriais atrodysite lyg apiplėšusi banką. Geriausia rinktis tamsius, tiesaus kirpimo paprastus džinsus, kurie neišeis iš mados tol, kol galėsite juos dėvėti. Šiais laikais džinsus galima nešioti beveik visur ir jei turėsite tokius, kurie jums tiks ir patiks, visada atrodysite puikiai.