Kaip ir kodėl atsikratyti antsvorio?

Kaip atsikratyti antsvorio?

Antsvoris gana rimta problema. Ne tik todėl, kad jo turintys žmonės neretai jaučia diskomfortą būdami pernelyg apkūnūs. Antsvoris gali pridaryti nemažai problemų ir dėl sveikatos. Pasiekę tinkamo svorio, pagerinsite ir savo savijautą, ir sveikatą. Tad kokios dažniausios žmonių su antsvoriu sveikatos problemos ir kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų?

Kodėl sveikas svoris yra svarbus?

Jeigu jūsų kūno indeksas yra aukštesnis nei normalaus svorio, padidėja rizika susirgti įvairiomis ligomis, ypač širdies negalavimais bei diabetu.

Be to, antsvorio turintys žmonės dažniau kenčia sąnarių ir nugaros skausmus. Tokiems žmonėms dažnai sunku atgauti kvapą, jie prasčiau miega.

Kuo didesnis antsvoris, tuo rimtesnės būna problemos dėl sveikatos. Gera žinia yra ta, jog atsikratę antsvorio, atsikratysite ir daugumos šių problemų.

Svorio metimas

Svorio metimas yra vartojimas mažiau kalorijų nei jūs sudeginate kasdieniame gyvenime. Pasistenkite įgyvendinti nedideles, tačiau užtikrintas permainas savo gyvenime. Tai yra geriau, nei pasirinkti kokią nors drastišką dietą, pataria specialistai. Taip svorį numesite lėčiau, tačiau sumažinsite riziką vėl priaugti jo vėliau.

Dauguma gydytojų rekomenduoja, kad neturėtumėte stengtis numesti daugiau nei vidutiniškai vieną kilogramą per savaitę.

Kai kuriomis savaitėmis jūs numesite daugiau svorio nei kitomis. Kol jūsų svoris pamažu krenta, nėra priežasties jaudintis. Jei jūsų svoris išlieka toks pat savaitę ar keletą, neapleiskite savo pasiektų rezultatų. Kaip tik – susikoncentruokite ties savo valgomo maisto tipu ir kiekiu bei stenkitės būti šiek tiek aktyvesnis.

Numesti penkis procentus savo pradinio svorio per tris mėnesius arba dešimt procentų per šešis – dvylika mėnesių yra puiki pradžia. Padovanokite sau ypatingą dovaną – apsilankykite grožio centre, nusipirkite naują drabužį ar net puokštę gėlių.