Jaunos mamos apranga ir makiažas

Jaunos mamos apranga ir makiažas

Jauna mama turi įveikti daug iššūkių. Ne tik prižiūrėti kūdikį, keisti jam sauskelnes, rengti mažą spurduliuką, migdyti, bet ir gražiai atrodyti. Visi nauji rūpestėliai ir bemiegės naktys palieka pėdsaką mamytės išvaizdoje.

Tačiau nėra taip blogai – kūdikiai gali būti puiki maskavimo priemonė: jie tokie mieli, kad nukreipia dėmesį nuo pajuodusių mamos paakių, susišiaušusių plaukų ir paskubomis apsivilktų drabužių.

Kaip ten bebūtų, kiekviena mama žino, kad gera savijauta priklauso ir nuo išvaizdos. Štai keletas patarimų, kurie galbūt jums pravers.

Geriausia jaunos mamos apranga

Jums nereikia leisti daug laiko ir pinigų, perkant naujus rūbus. Viskas, ko jums reikia, yra keletas rūbų, su kuriais jaučiatės gerai bei keli linksmi aksesuarai, kaip pavyzdžiui, skarelė, sagė ar įdomūs papuošalai. Pasirinkusios tinkamus drabužius, atrodysite puikiai bei jausitės patogiai. Jums gali prireikti tokių drabužių, su kuriais bus patogu maitinti kūdikį, jausitės gerai, padidėjus apimtims.

Pirmą mėnesį po gimdymo greičiausiai patogiausia bus su tais drabužiais, kuriuos dėvėtoje būdama nėščia 4 – 5 mėnesį. Taip pat jums gali puikiai tikti kelnės, šortai ar sijonas su surišamu liemeniu arba įverta guma, plačios palaidinės ar suknelės.

Kai pirksite drabužius po gimdymo, venkite rūbų, kuriuos sunku prižiūrėti, pavyzdžiui, šilkinių ar plaunamų rankomis. Su naujagimiu jums reikės bet ko patvaraus, šiek tiek tampomo, nesiglamžančio, plaunamo skalbimo mašinoje. Jei randate ką nors, kas jums tikrai patinka, galite nusipirkti du skirtingų spalvų.

Gerai yra tai, jog kasdieniniai drabužiai gali būti bet kokio stiliaus. Galite nešioti patogaus kirpimo sportinio tipo kelnes su elastiniu liemeniu, tačiau iš prabangesnio audinio. Taip pat galite išbandyti bridžus, kaprius, glaustinukes su žaisminga palaidinuke. Pasirinkite kelias ryškias palaidines su įdomaus kirpimo apykakle. Tyrimai rodo, kad spalva gali teigiamai veikti mūsų nuotaiką, o tai puikus būdas pagyvinti bet kokią aprangą. Nebijokite vienspalvių rūbų – išbandykite geltoną ar raudoną palaidinę.

Jei rengiatės praleisti vakarą ne namie, rinkitės vieną savo mėgstamiausių palaidinių su juodomis (liekninanti spalva) kelnėmis ir linksmais papuošalais. Arba pabandykite apsivilkti klasikinę juodą suknelę – susiaučiamo tipo drabužiai dažniausiai tinka įvairioms figūroms. Taip pat galite derinti susiaučiamą palaidinę su kelnėmis.

Greitas gerai atrodantis makiažas

Jei anksčiau makiažui skirdavote 20 minučių, dabar pastebėsite, jog šiaip ne taip galite sukrapštyti 2. Jei nesvajojate iš namų eiti nepasidažiusi, taupykite laiką, rinkdamasi tokias priemones, kurios atlieka keletą funkcijų. Pavyzdžiui, makiažo pagrindui, veido drėkinimui, apsaugai nuo saulės rinkitės vieną priemonę, kurios SPF 15 ar didesnis. Taip jums nereikės teptis keletą kartų, užteks vieno.

Pasirinkite vieną spalvą. Subtilūs persiko spalvos šešėliai tinka daugumai odos atspalvių, jais galima lengvai brūkštelėti per skruostus vietoje raudonio. Norėdamos išgauti šiltesnį atspalvį, galite rinktis kompaktinę bronzinę pudrą, tačiau ją rinkitės šviesesnių atspalvių, venkite tamsių atspalvių. Pieštukas, kurį būtų galima naudoti kaip lūpdažį, akių šešėlius bei skruostų raudonį, taip pat gali būti parankus dalykas.

Rinkitės ilgai išliekančius lūpdažius ar blizgesį. Jis suteiks spalvą bei drėkins, tačiau jo nereikės skrupulingai tepti. Tiesiog perbraukite ir viskas. Atminkite – makiažo specialistai pataria – jei turite laiko tik vienam kuriam dalykui, padažykite lūpas – jos akimirksniu gali pagyvinti jūsų veidą.

Puiki šukuosena per kelias minutes

Tegul plaukai būna tokie, kokie yra – garbanoti, banguoti ar tiesūs – jūs sutaupysite laiko, atsisakydama kariauti su natūralia jų išvaizda. Pagrindinis triukas, kad jūsų natūralūs plaukai atrodytų gerai, investavimas į gerą kirpimą.

Jei tam neturite nei pinigų, nei laiko, gera išeitis yra plaukų aksesuarai, kaip segtukai, juostos. Jie nebragūs, tačiau gali pagyvinti jūsų išvaizdą. Be abejo, plaukų rišimas į uodegą yra laiko nepaveikiamas stilius.