Estetinė medicina ir estetinė chirurgija

Estetinė medicina ir estetinė chirurgija

Žmonijos tarpe labai opi problema yra senėjimas, nuovargis, stresas, nervinės ligos, kurios stipriai matomos veide. Atsiranda raukšlės, veidas sensta. Tuomet prarandamas pasitikėjimas savimi ir sutrikdomas gyvenimo pilnavertiškumas.

Šiais laikais atstatyti arba bent sustabdyti senėjimo procesą yra daug būdų. Vienas jų – odos biorevitalizacijos procedūros. Reikšmė biorevitalizacija – tai yra odos atgaivinimas biologiniu būdu. Odai grąžinima gyvybė. Tai ne chirurginis, labai plačiai estetinėje medicinoje taikomas būdas kovai su odos senėjimu ir įvairiomis odos problemomis.

Adatinė mezoterapija  – medicinos gydymo metodas, kurio metu į probleminės kūno zonos odą mikroinjekcijomis švirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Mezoterapija yra naudojama daugelyje medicinos sričių: neurologijoje, ginekologijoje, traumatologijoje, skausmo ir sporto medicinoje. Svarbų vaidmenį atlieka dermatologijoje  ir estetinėje medicinoje.

Kadangi kai kurių kosmetinių problemų neįmanoma išspręsti kitokiai būdais, ateina į pagalbą mezoterapija.  Adatinė mezoterapija – tai invazinė procedūra. Jos metu atliekami daugybiniai dūriai, kurių pagalba įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos: hialurono rūgštis, kofermentai, vitaminai, mikroelementai, amino rūgštys, antioksidantai.

Atliekant procedūrą, sukeliamas trumpalaikis odos pažeidimas, kurio pasekoje vyksta kolageno ir elastino skaidulų gaminimas. Odos būklė gerėja, oda stangrėja, tampa labiau elastinga, gyvybinga bei švytinti.

Biorevitalizacijos indikacijos – tai dar viena pagalba odai – odos atnaujinimas su Viscoderm hialurono rūgštimi. Viscoderm yra medicininės paskirties preparatai įodinėms injekcijoms, kurių sudėtyje yra natūrali hialurono rūgštis, kurios molekulinė masė yra panaši  į endogeninės hialurono rūgšties  molekulinę masę. Viscoderm poveikis yra:  palaiko kolageno skaidulų gamybą ir pertvarkymą, pagerina odos elastingumą ir drėkinimą.

Be matomos kūno dalies žmonės kartais turi problemų su paslėptomis kūno vietomis. Nemažai nerimo kelia pilvo problemos. Moterims po gimdymo suglebęs pilvas, atsiradusios strijos arba staigiai netekus svorio, lieka nukaręs pilvas. Atsitinka taip, kad mankšta ir fiziniai pratimai nepadeda. Taip pat metams bėgant atsiranda surandėjimų primenančių strijas.

Svarbu, kad tai – ne tik estetinė problema, bet kenkia ir žmogaus sveikatai. Tokiems pacientams gali padėti pilvo plastika. Paprastai operacija trunka 2 – 5 valandas. Procedūra atliekama taikant bendrinę  nejautrą . Pjūvis operacijos metu priklauso nuo to, kiek reikia panaikinti odos ar riebalų. Grįžti į darbą galima po 2 – 4 savaičių. Pradėti mankštintis galima ne anksčiau kaip po šešių savaičių, tačiau aktyvios fizinės veiklos reikėtų vengti  maždaug 3 mėnesius. Pirmąsias 6 savaites – 23 valandas per parą reikia vilkėti specialią kompresinę aprangą. Kiekvieno paciento sveikimo trukmė yra individuali. Priklauso nuo to kokia pilvo plastikos procedūra atlikta. Gali prireikti vaistų malšinančių skausmą. Po operacijos randai lieka silpnai matomi. Jau dabar svetainėje kiekvienas gali rasti  atsakymus į rūpimus klausimus apie kūno ir veido grožio palaikymą.