Židinys ir jo dekoravimas

Židinių dekoravimas

Namų židinys ne tik šildo, bet ir vaidina vieną pagrindinių interjero dekoravimo vaidmenų. Turbūt pastebėjote, kad niekas taip neprikausto dėmesio, kaip kambaryje rusenantis židinys. Tvarkingą židinį palaikyti nelengva, taip pat nelengva dekoruoti aplinką, kad būtų išlaikyta harmonija ir pusiausvyra visame kambario interjere.

Jei jūs planuojate įsirengti židinį, štai keletas patarimų, kurie galbūt pagelbės, planuojant židinio tipą, dizainą ir dekoravimą. Dažniausiai židinys užima centrinę kambario vietą ir būtina apgalvoti kiekvieną detalę dėl estetinių ir saugumo priežasčių.

Kartais židiniai turi kamino sieną, kartais jie įmontuoti be jokių sienos pakeitimų. Jei jūsų židinys neturi kamino sienelės, galimi du dekoravimo sprendimai. Galite sukurti vizualinę kamino sienelę, simetriškai pakabindami keletą paveikslų, didelį veidrodį arba skulptūrinį darbą erdvei apibrėžti. Taip pat galite visą sieną dekoruoti dramatiškais apmušalais arba spalva.

Jei jūsų kamino sienelės apdaila iš įdomių medžiagų, tegul ji būna dėmesio centre ir papildomai dekoruokite minimaliai. Galite padėti mažų žvakučių ant židinio atbrailos.

Jei jūsų kambario dekoras yra tradicinis, įprastas, galite pasitelkti visą savo išmonę, dekoruodami židinio atbrailą. Galite ant jos sudėti įvairių formų ir dydžių dekoracijų, tačiau jas turi kažkas jungti – tema, spalva, stilius ir t. t. Organizuokite daiktus ant atbrailos, kad ji būtų stilinga, o ne netvarkinga.

Jei jūsų židinys įmontuotas ir nėra atbrailos, o jums jos labai norisi, kad susidėtumėte jums svarbius daiktus, virš židinio galite pasikabinti lentyną. Atminkite, neperkraukite jos daiktais – mažiau yra daugiau.

Nedėkite virš židinio lengvai užsidegančių daiktų arba daiktų, kuriems gali pakenkti aukštesnė temperatūra. Jei norite virš židinio pasikabinti plokščiaekranį televizorių ar bet kokį kitą elektros prietaisą, įsitikinkite, kad židinio sienelės pakankamai storos ir nepraleidžia šilumos.

Yra tiek daug židinių stilių ir tipų, kad verta juos pamatyti, prieš nusprendžiant, koks jums tiks ir patiks labiausiai. Štai Solusdecor gaminami židiniai.