Vienišas Valentino dieną

Vienišas valentino dieną

Valentino diena – meilės diena – ne vienam žmogui gali tapti tikru psichologiniu išbandymu. Gėlės, atvirukai, šokoladinės širdelės ir beribės meilės demonstravimas – visa tai įprasta matyti Valentino dieną. Tačiau daugeliui vienišų žmonių ši diena baigiasi ne švente, o liūdesiu ir net depresija.

Antrosios pusės neturėjimas Valentino dieną neturėtų liūdinti. Užuot leidę šiai komerciškiausiai šventei jus psichologiškai paveikti, atšvęskite ją vieni.

Atminkite, jog santykiai neapibrėžia, kas jūs esate

Visai kaip kažkam paklausus, kuo jūs dirbate, panašiai ir su jūsų santykių statusu: kokia bebūtų situacija, tai neapibūdina jūsų kaip asmenybės. Dėl to, jog esate vienišas ar vieniša, nereikėtų gėdytis. Ar jūs turite partnerį, ar ne, nesako nieko apie jus kaip asmenybę.

Valentino dieną kuo nors užsiimkite

Planuokite, ką veiksite Valentino dieną, net jei tai tokia paprasta veikla kaip žiūrėti televizorių namie ar susitikti su draugu puodeliui kavos. Tiesiog stenkitės daryti kažką, kas leis jums išvengti valentiniškos porelių rutinos romantiškuose restoranuose ar gėlių parduotuvėse. Šis žingsnis ypač svarbus tiems, kas neseniai išsiskyrė su savo mylimąja ar mylimuoju ir reikalauja dar didesnio apdairumo.

Nebūkite vienas

Jei nenorite būti vienišas, tai puikus metas apmąstyti, kodėl toks esate ir kaip galite tai pakeisti. Ar jūs pasirengęs vėl užmegzti santykius? Ar mokate užmegzti pokalbį su nepažįstamais žmonėmis? Ar lankotės vietose, kuriose galite sutikti naujų žmonių?

Pasilepinkite

Na ir kas, kad niekas jums Valentino dieną neįteikia gėlių ir šokolado? Kodėl ši diena negalėtų būti priežastimi pasilepinti? Vynas ir perlinė vonia, masažas arba naktis, skaitant mėgstamą knygą, žiūrint ilgai lauktą filmą ar žaidžiant įdomų video žaidimą gali būti puiki veikla. Arba leiskite laiką ir pinigus, kuriuos skirtumėte antrajai pusei Valentino dieną ir visą energiją skirkite sau.

Padarykite siurprizą

Jūs ne vienintelis žmogus, esantis vienišas Valentino dieną, taigi, kodėl nepadarius kažko kitaip? Galite dalinti Valentino dienos atvirukus svetimiems žmonėms. Galite suburti antivalentinišką protesto akciją. Patalpinkite savo svetainėje ar bloge skelbimą, kad ieškote antros pusės Valentino dienos pasimatymui. Pakvieskite į vakarėlį vienišų draugų ir pažįstamų.