Sarma Style grožio horoskopai

Sarma Style grožio salonai pristato astrologinę grožio prognozę. 

Lapkričio 1 – 15 d.

AVINAS (III 21-IV 20). Pirmoje laikotarpio pusėje dominuos vadinamojo VIII dangaus būsto motyvai – tai reiškia, kad vienaip ar kitaip susidursite su paslaptimis, magija, gilia pasąmonės veikla, seksualinėmis aistromis. Pastarosios kartais gali būti nevaldomos, bet jei jau taip netyčia atsitiks, kad užpulsite kokį bebenčiuką, jis liks apžavėtas ir didžiai patenkintas. Tad tiek jau to – badu nesimarinkite. Tinkamas metas bus dažytis juodai plaukus ar nagus. Antroje laikotarpio pusėje būsite kur kas racionalesnė, nes būsite harmoningai veikiama Saturno. Puikus metas bus ramiai projektuoti savo veiklą.

TAURAS (IV 21-V 20). Pirmoje laikotarpio pusėje jūsų ženklą valdanti Venera sudarys harmoningą aspektą su Plutonu. Vadinas, turėtų rastis puiki proga įgyvendinti savo slapčiausią troškimą. Galite regėti pranašišką sapną. Kuo puikiausiai pasinaudosite savo intuicija, žodžiu, būsite apdovanota visomis įstabiausiomis raganos savybėmis. Tad kerėkite! Dūkite! Šokite! Ir jūsų šokis į savąjį sūkurį įtrauks neeilinių asmenybių bei nuotykių. Grožio salone ar iš karto išėjusi iš jo galite susipažinti su slaptinga ir įdomia asmenybe. Antroje laikotarpio pusėje bus puikus metas ramiems apmąstymams ir meditacijoms.

DVYNIAI (V 21-VI 20). Maždaug nuo 4 iki 9 dienos, kada jūsų ženklą valdantis Merkurijus sudarys neharmoningą aspektą su Neptūnu, galite patapti balta varna, nukritusia iš Mėnulio, ir nesusigaudančia, kas aplinkui dedasi. O dėtis gali daug ne itin malonių dalykėlių, mat kažkas tiesiog norės jus apmulkinti. Tad pasistenkite būti akylesnė. Beje, šviesintis plaukus, jei to užsimanysite, bus visai patartina. 9 dieną Merkurijus įžengs į Šaulio ženklą, tai gali sukelti papildomų įtampų, kita vertus, jei buvote apsnūdusi katytė, jums kažkas įgnybs ir būsite paskatinta veikti…

VĖŽYS (VI 21-VII 22). Iki 8 dienos Venera tesisvečiuos Skorpione ženkle, tad iki šios dienos šioji planeta jus daugiausia ir globos. Pasinaudokite būties švelnumu ir jos teikiamomis gėrybėmis. Jūs plauksite lyg muzika vaiko sapnuose, ošite taip kaip ošia pušynas vakarėjant ir rimstant vėjui, jūs būsite atgaiva savo mylimajam ir savo artimiesiems. Būsite graži ir švytinti. To švytėjimo bus nemažai ir antroje laikotarpio pusėje, tik užgulę rūpesčiai sumažins jo srautą, pritildys jo šviesą. Tad džiaukitės pirmosios savaitės švente.

LIŪTAS (VII 23-VIII 22). Daugiau šviesos ir polėkio rasis nuo laikotarpio vidurio, kai Venera įplauks į Svarstyklių, o Merkurijus – į Šaulio ženklą. Tada ir parsidės tikrasis jūsų rokenrolas, tikrasis jūsų šėlsmas. Vėjas taps jūsų žirgu, o plačios erdvės – jūsų sielos namais. Mokėsite būti staigi ir tuo pačiu metu švelni. Jausitės esanti savo stichijoje, kur ugnis romiai šildys, bet ne degins, o oras, pakliuvęs į plaučius, virs šventiška daina, kurią galėsite skirti savo mylimajam. Jeigu atlėksite į grožio saloną, į jį atsinešite savo nuotaiką, ir jo darbuotojoms ir darbuotojams savo buvimu sukursite šventę.

MERGELĖ (VIII 23-IX 22). Panašiai kaip ir gimusioms ar gimusiems po Dvynių ženklu, nuo 4 iki 9 dienos bus patartina būti akylesnei, mat aplinkui bus rezgamas tinklas, į kurį galite pakliūti kaip naivi muselė. Ir iš jūsų bejėgio zyzimo, bandant ištrūkti, kažkam tekils juokas. Taip pat atsargiau vartokite svaiginančius gėrimus ar vaistus, kitaip atsidursite įstaigoje su raudonuoju kryžium… 9 dieną jūsų ženklą valdančiam Merkurijui įžengus į Šaulį, bus stipresnis sąlytis su mama, namais, giminaičiais, o Venerai įžengus į Svarstykles, rasis atliekamų pinigėlių išsvajotajai grožio procedūrai.

SVARSTYKLĖS (IX 23-X 22). Galėsite drąsiai ploti iš laimės savo dailiais delnais, mat jūsų laukia žavus ir smagus metas. Pirmoje laikotarpio pusėje jūsų ženklą valdanti Venera sudarys harmoningą aspektą su Plutonu, o tai reiškia, kad galite pagaliau įminti ilgai jus kamavusią paslaptį, ir tai jums padės nuo širdies nusviesti kurį laiką ją labai nemaloniai spaudusį akmenuką. Taip pat labai tikėtina, kad priešais jus išdygs koks nors paslaptingasis Misteris X ir pažers jums neregėtų negirdėtų pasiūlymų. Pasinaudokite jais! Nuo 8 dienos, kada Venera įplauks į jūsų ženklą, bus pats puikiausias metas tarsi žuviai nardyti grožio salonų erdvėse ir tapti dar gražesnei.

SKORPIONAS (X 23-XI 22). Jūsų ženklą valdantis Plutonas sudarys harmoningą aspektą su Venera, ir šisai poveikis bus ryškus iki laikotarpio vidurio. Kadangi Venera – grožio planeta, akivaizdu, kad apsilankymas grožio salone pas tikrą šios srities meistrą ar meistrę jums suteiks ne tik teigiamus išorinius pokyčius, bet ir vidinę palaimą. Galų gale, nuostabiai pražydusi, jūs pasijusite atsipalaidavusi ir lengva lyg plaštakė – tik kils mintis pakilti aukštyn, ir pakilsite! O romantikos vėjai jus šokdins. Antroje laikotarpio pusėje tasai šokis bus romesnis, įvykių sparta lėtesnė.

ŠAULYS (XI 23-XII 21). Iki 8 dienos dominuos vadinamojo XII dangaus būsto motyvai, susiję su labdaringa veikla, vienuolynais, religinėmis bendruomenėmis, ligoninėmis. Vėliau, Venerai įžengus į Svarstyklių ženklą, o Merkurijui į jūsiškį, rasis žymiai daugiau polėkio ir optimizmo. Jums atsivers platūs horizontai, ištisa dangaus žydrynė, po kurią nardysite kaip fantastiška pasakų paukštė, o jūsų fleitos skleidžiamai garsai privilios sėkmę, na ir… nepamirštamą meilės nuotykį. Galite įsimylėti iš pirmo žvilgsnio, o po jūsų kojom kris žavus skrajūnas. Jūsų meniška siela išaugins fantaziją, kuris jus šildys ir pamažu materializuosis.

OŽIARAGIS (XII 22-I 20). Gana harmoningas metas. Saulei svečiuojantis Skorpiono ženkle, pajusite švelnių ir maloniai kutenančių vėjo ir jo atskraidintos meilės gūsių. Dominuos vadinamojo XI dangaus būsto motyvai, tai reiškia, kad būsite labai nepriklausomos laikysenos, mylėsite laisvę ir kitus žmones, būsite labai draugiška ir supratinga. Tinkamas metas bus darytis ekscentrišką, netikėtą šukuoseną, keisti aprangos stilių, net šiek tiek ir gyvenimo būdą. Laikotarpio pabaigoje būsite harmoningai veikiama Marso – tapsite tikra energijos mašina, galinčia su žeme sulyginti kalnus, ar įsakančia upei tekėti kita kryptimi.

VANDENIS (I 21-II 19). Iki 8 dienos gali tekti rimtai pasinervinti dėl savo karjeros. Labai tikėtina, kad jums nei reiks į rankas paimti kardą ir juo mosuotis kaip vienai Umos Thurman herojei, nei turėsite medžioti kokį blogietį Bilą. Viskas vyks kur kas taikiau. Bet dar daugiau taikos ir harmonijos įsivyraus nuo laikotarpio vidurio, kai Venera įžengs į Svarstykles, o Merkurijus – į Šaulį. Gražintis, puoštis ir kerėti – bus pats nuostabiausias metas. Pasinaudokite juo! Te jūsų burtai apžavi ne tik žemiškų būtybių būrį, bet ir visą angelų chorą – te jis ta proga jums pagieda pačią saldžiausią giesmę.

ŽUVYS (II 20-III 20). Maždaug nuo 4 iki 9 dienos jausite neharmoningą Merkurijaus poveikį, mat su šia planeta jūsų ženklą valdantis Neptūnas sudarys įtemptą aspektą – kvadratą. Gali imti gesti jūsų transporto priemonė, jūsų mobilusis telefonas gali įkristi į upę, ežerą, kriauklę, pilną vandens, ar net į klozetą. Taip pat galite patirti nejaukią apkalbų ataką. Vėliau viskas aprims, sukilusios drumzlės nusės, ir jums rasis puikiausia proga pačiai prisėsti, tarkim, ant grožio salono kėdės su didingu atlošu ar prigulti ant jaukios masažo kušetės. Ir pamatysite, primerkusi ar užmerkusi akis pamažu prisiviliosite svajas. Ir jos ateis.

Sudarė Dainius Gintalas