Pirmasis pasimatymas. Kaip apsirengti?

Ką apsirengti einant į pirmą pasimatymą?

Moterims patinka puoštis, to įrodinėti nereikia. O jei jau kalbame apie pirmąjį pasimatymą, viena pirmųjų moterims į galvą šaunančių minčių – ką apsirengti?

Juk kiekviena mūsų norėtų atrodyti puikiai šalia misterio Šauniojo, ypač tą pirmąjį vakarą, kai reikia jam patikti taip, jog jis neatsispirtų jus pakviesti susitikti dar kartą.

Pirmas įspūdis labai svarbus. Jūsų apranga partneriui suteikia nemažai informacijos apie jus. Jokiu būdu nesirenkite pernelyg atvirais ar permatomais rūbais. Išlaikykite paslaptį. Sijonas turėtų būti ne itin trumpas – truputį virš kelių. Iš po marškinėlių ar megztuko neturėtų persišviesti liemenėlė.

Apranga neturėtų būti ir formali. Ja turite parodyti, kad ruošėtės šiam pasimatymui ir kad jis jums svarbus, tačiau nepersistenkite, turite rasti aukso viduriuką.

Rūbai būtinai turi būti švarūs ir gaiviai kvepėti. Tai rodo žmogaus higieną ir gebėjimą rūpintis savimi. Nepriekaištingai turi atrodyti ir plaukai. Be to, nepamirškite burnos kvapo.

Sulaukusios kvietimo į pasimatymą, neskubėkite į parduotuvę – jūsų partneriui gali pasirodyti, kad pernelyg stengiatės jam patikti. Be to, nauji bateliai gali nutrinti kojas ir sugadinti romantišką nuotaiką. Nauji rūbai gali būti nepatogūs, todėl jausitės blogai. Juk svarbiausia visą dėmesį sutelkti tam, kad pažintumėte žmogų.

Sužinokite, kur vyks pasimatymas. Net jei rengiama staigmena, subtiliai paklauskite, ar reikalinga speciali apranga tai vietai, kurioje planuojate praleisti vakarą. Žinodamos pasimatymo vietą, lengviau pasirinksite aprangą ir nesijausite nepatogiai, pavyzdžiui, su vakarine suknele pakviesta paplaukioti valtele.

Pasvarstykite ir kokios spalvos rūbus reikėtų rinktis pasimatymui. Rekomenduojamos neutralios spalvos, tokios kaip mėlyna, juoda (nepersistenkite nuo galvos iki kojų apsirengdama, pavyzdžiui, mėlyna spalva), žemės tonai – ruda, smėlio atspalviai. Ryškias, iššaukiančias spalvas rinkitės aksesuarams. Ryškiai raudoną suknelę geriau palikite antram pasimatymui.

Jei nusprendėte eiti su kelnėmis, žavingai atrodysite prie jų priderinusi lengvos medžiagos švarkelį ir ryškiaspalvį šalikėlį. Taip pat rinkitės paprastas, kuklias sukneles, palaidinės ir sijono komplektą. Jei Jūs labai norite vilktis džinsus, pasistenkite pasirinkti nenutrintus, neplėšytus, vienspalvius, neapsmukusius, bet taip pat ir ne per ankštus. Prie jų derinkite mėlynos arba juodos spalvos neiššaukiančią palaidinę.

Svarbiausia avalynė pasimatymo metu – švari, nenunešiota, nesuplyšus bei patogi. Nesiaukite batelių labai aukšta pakulne. Jūsų kompanionas gali pakviesti netikėtam romantiškam pasivaikščiojimui.

Papuošalai, aksesuarai taip pat labai svarbūs. Neužsidėkite ant savęs „viso turimo turto“. Atrodys, kad norite pasipuikuoti. Puikiai tiks kuklus žiedelis, laikrodis, gal būt apyrankė, jei kaklas atviras – subtilus vėrinys. Nesidėkite kepurės ar skrybėlės. Tai gali užgožti jūsų veidą. Taip sukelsite abejonių, kad kažką slepiate.

Svarbu! Pirmo pasimatymo metu išjunkite savo mobiliojo telefono garso signalą. Būkite rami ir atsipalaiduokite, kalbėkite ramiai, nekritikuokite kompaniono pasirinktos pasimatymo vietos ar jo paties ir jokiu būdu nepadauginkite alkoholio.

Viskas priklauso nuo jūsų. Sėkmės!