Pavasaris – stebuklo laukimas

Pavasaris - stebuklo laukimas

Atėjus pavasariui neretai apima kažkoks džiaugsmingas pojūtis, pasikeitimų troškimas, ryškių emocijų ir neįtikimų atradimų. Kita vertus, nieko nedarydami ir laukdami kažko gero, vargu ar galite tikėtis kokių nors pokyčių į gera. Be abejo, stebuklų būna, tačiau tam, kad laimėtum milijoną, reikia bent jau bilietą nusipirkti. Todėl rekomenduojame daryti bent kokius žingsnius, kad jūsų gyvenimas nušvistų naujomis spalvomis.

Naujas bendravimo lygis

Jei jus supa draugės, nuolat besiskundžiančios savo nelaimingu gyvenimu, tai greičiausiai ir jūs gyvenate aukos gyvenimą. Neiniciatyvūs, tingūs ir negatyviai nusiteikę žmonės atima pozityvią energiją ir tempia į dugną.

Pradėkite bendrauti su žmonėmis, į kuriuos norėtumėte būti panaši. Aktyvūs, sportuojantys, optimistai – tai yra tai, ko rekia jums įkvėpti teigiamiems pokyčiams.

Nauji įpročiai

Būtent įpročiai užima didžiąją mūsų gyvenimo dalį. Priklausomai nuo to, ar tie įpročiai susiję su neigiamomis, ar teigiamomis emocijomis, priklauso kasdienybės kokybė. Rūkymas, nuolatinis televizoriaus žiūrėjimas ir panaši veikla kasdienybę dažo pilkomis ir nuobodžiomis spalvomis.

Pakeiskite įpročius į pozityvesnius – ikite bėgioti rytais (ar bent jau mankštintis), rašyti dienoraštį, piešti, tinkamai maitintis, nuolat lankytis parodose ir teatre. Iš pradžių sistemingai tai daryti gali būti pakankamai sunku, tačiau kiekvieną kartą anksti keltis bus lengviau ir lengviau, o po kurio laiko tai taps malonumu.

Būti vaiku

Vaikai – patys nuoširdžiausi žmonės. Jie mato supnatį pasaulį visomis vaivorykštės spalvomis. Jie salsūs, atviri naujiems įspūdžiams todėl jų gyvenime daug džiaugsmo, emocijų, pokyčių ir tyros laimės.

Kodėl gi jums negrįžus nors kuriam laikui į vaikystę, kad patirtumėte džiaugsmą dėl pavasarinio upelio kuriuo galima leisti laivelius arba dėl į jūsų balkoną atskridusio balandžio.

Išmokite džiaugtis

Pavasaris – mūsų pačių maloniausių savybių ir jausmų prabudimo metas. Išleiskite savo laimę į išorę ir dovanokite ją jus supantiems žmonėms. Šypsokitės žmonėms gatvėje, visuomeniniame transporte – perduokite jiems teigiamos nuotaikos užtaisą. Nusišypsokite pasauliui ir jis būtinai nusišypsos jums atgal.

Išbandyti nauja

Gyvendami pagal atidirbtą sistemą, savo gyvenimą darote stabiliu, tačiau rutinišku. Mokykitės išeiti už savo įprastų rėmų ir bandyti ką nors visiškai naujo. Nueikite į naują kavinę ir užsisakykite patiekalą, apie kurį anksčiau jums net neteko girdėti, pasivaikįčiokite iš darbo į namus visai nauju maršrutu, susipažinkite su kuo nors tiesiog gatvėje, per išeigines nuvažiuokite ir miestą, kuriame dar nebuvote ir panašiai.

Mes patys kuriame savo gyvenimus, todėl tik nuo jūsų priklauso, koks jis bus: laimingas pilnas įspūdžių ir teigiamų emocijų, ar pilkas, nuobodus, neteikiantis nieko įdomaus. Imkite į savo rankas dažus, teptuką ir drąsiai pieškite savo gyvenimo paveikslą naujomis spalvomis.