Namų ruoša pagal feng-šui

Namų ruoša pagal feng-šui

Gyvenamoji aplinka atspindi tai, kas vyksta žmogaus viduje, todėl siekiant sėkmės asmeniniame gyvenime, karjeroje ir kitose gyvenimo srityse, vertėtų susitvarkyti namus. Ne pagal namų ruošos knygas, bet pagal feng-šui taisykles.

Dulkės ir šiukšlės

Purvas gali pritraukti žemo lygio energiją, kuri eikvoja jėgas – tiek fizines, tiek dvasines, kelia depresiją. Taigi, dulkės ir šiukšlės, susikaupusios namie, nuolat pritraukia neigiamą įvykių energiją, todėl kyla pavojus, kad kokios nors negatyvios situacijos pasikartos.

„Šlapią“ namų ruošą atlikti vertėtų periodiškai, kad nesusikauptų purvas. Labai svarbu daug dėmesio skirti sunkiai pasiekiamoms vietoms (pavyzdžiui, po kilimu), kur ilgainiui susikaupia ne tik dulkės, bet ir pačios įvairiausios smulkmenos. Dulkes sušluojant po kilimėliu, atitinkamai užsiprogramuojama, tai yra, tam tikri dalykai iš sąmonės permetama į pasąmonę, kur jos gali atnešti dar daugiau žalos.

Nereikalingi daiktai

Nereikalingus daiktus renkantys ir kaupiantys žmonės gali nukentėti nuo tokio blogo įpročio, nes dėl to užsistovi energija ir neleidžia tobulėti dvasiškai, kopti karjeros laiptais ir gerinti savo materialinę padėtį.

Be abejo, nelengva įtikinti save ir artimuosius dėl būtinybės išsiskirti su senais nereikalingais daiktais, tačiau jūs turite svarų argumentą: nemylimi ir nenaudojami daiktai nesuteikia jokios teigiamos energijos.

Be to, energija ci, kuri prasiskverbia visur, turi laisvai tekėti visuose namuose. Jei jos kelią pastoja seni, nereikalingi daiktai, ji pradeda užsistovėti, o dėl to gyvenime prasideda sąstingis.

Drąsiai meskite lauk nereikalingą, sugedusią techniką, suvenyrus, primenančius apie žmones, su kuriais santykiai įtempti, senus drabužius. Visus daiktus, keliančius nemalonius prisiminimus, taip pat geriau išmesti, kitaip jūs taip ir liksite praeityje, užvėrę duris šviesiai ateičiai.

Jei lentynose dulka knygos, kurių nebeskaitysite, meskite jas lauk, nes tai gali paveikti jūsų galias generuoti naujas idėjas. O antresolėse sukaupti daiktai gali apriboti jūsų pastangas ir galimybes jas realizuoti.

Jei išmesti daiktus jums ypač sunku, juos galima atiduoti tiems, kuriems jų reikia.

Beje, nereikėtų galvoti, jog atsikračius visų daiktų namie, energija ci pradės geriau tekėti – ji neturėtų pernelyg greitai pratekėti pro erdvę, todėl joje būtini daiktai, tačiau patys reikalingiausi ir mylimiausi.

Tvarkos palaikymas

Netvarka namie kelia chaosą jūsų galvoje, būtent dėl to, norint atsikratyti nemalonių minčių ir atstatyti mąstymo aiškumą, būtina periodiškai tvarkytis. Pateiksime kelis nesunkius, tačiau labai efektyvius metodus.

Kasdien išmeskite šiukšles, juk norint gauti kažką naujo, visada reikia atsikratyti kažkuo senu. Pilni šiukšlių maišai, kelias dienas neišnešami lauk – pikčiausi tobulėjimo ir judėjimo pirmyn priešai.

Ypatingą dėmesį skirkite savo darbo vietai – tvarka joje suteikia galimybių kopti karjeros laiptais ir įgyvendinti kūrybines idėjas, o nereikalingais daiktais apkrauta darbo vieta galvoje kelia sumaištį ir nesėkmes darbo srityje.

Svarbu nepamiršti ir meilės srities – situaciją joje atspindi jūsų guolis. Atkreipkite dėmesį į jo išvaizdą: jei jūsų lova jūsų akies nedžiugina, tai ir meilės santykiai greičiausiai yra tokie pat.

Svarbu, kad jūsų lovoje vietos būtų ne tik jums, bet ir jūsų partneriui (net jei jo šiuo metu neturite). Praėjimas iki lovos turi būti atviras iš abiejų pusių, kad kiekvienas galėtų lengvai atsigulti savo pusėje. Jei po lova susikaupė daiktų, nedelsiant juos iš ten pašalinkite, kitaip seksualiniame jūsų gyvenime bus sąstingis. O jei jūs išgyvenate dėl išsiskyrimo su mylimuoju, pasistenkite pakeisti lovą arba bent jau čiužinį, kad atvertumėte kelią naujam žmogui.