Moteriško patrauklumo paslaptys

Moters seksualumo paslaptys

Sakoma, jog kelias į vyro širdį veda per skrandį, todėl nemažai moterų pluša prie viryklių, gamindamos įvairius gardumynus. Stipriosios lyties atstovai, be abejo, mėgsta skaniai pavalgyti, tačiau vien gardėsiais jų nepakerėsi – yra kur kas svarbesnių moters savybių, kurios patraukia vyrus santykių pradžioje bei padeda juos išlaikyti ilgus metus.

Paslaptingumas

Kiekviena moteris turi turėti paslaptį, ir pageidautina – ne vieną. Moterys dažnai siekia visiškai atsiverti savo meilės objektui, nepalikdamos jokių paslapčių ir atsisakydamos asmeninės erdvės. Tai rimčiausia klaida, juk kiekvienas vyras pagal savo prigimtį yra užkariautojas, o ką jam lieka užkariauti, jei jo moteris kaip ant delno?

Norėdamos uždegti aistros liepsną, turite palikti šiokį tokį atstumą ir nuleisti paslapties uždangą. Visų pirma – moteriškas tualetas. Neverta su mylimuoju aptarinėti detalių apie savo ataugusius kojų plaukus ar suplyšusias kelnaites. Antra, neužkraukite savo brangiajam visų moteriškų plepalų, susikaupusių per dieną – pas jus turi būti nors kokių paslapčių. Trečia, naudokite įvairias moteriškas gudrybes, pavyzdžiui, į klausimą, kas skambino, atsakykite „Ai taip, nesvarbu“.

Seksualinė emancipacija

Atsipalaidavimas mylintis – pasitikėjimo savimi ženklas. Įveikite savo moteriškus kompleksus, užsiimkite specialiais lytinius raumenis tvirtinančiais pratimais, lankykite užsiėmimus plastikos įgūdžiams tobulinti, tai jums padės patirti turtingesnį seksualinį gyvenimą.

Svarbiausia – ne turėti kokių nors ypatingų žinių, kaip elgtis lovoje, o mokėti visiškai atsipalaiduoti ir atsiduoti proceso metu. Vyrui visuomet bus aišku, ar jūs visiškai atsipalaidavusi akto metu, ar galvojate apie papildomus kilogramus ant sėdmenų.

Dar vienas svarbus dalykas – palaikykite savo vyro seksualines fantazijas, stengdamasi praplėsti savo ribas. Be abejo, tai aktualu iki tol, kol mylimojo fantazijos neperžengs jūsų moralės normas.

Rūpinimasis savimi

Kaip sakoma, dėl skonio nesiginčijama, vieniems patinka blondinės, kitiems – brunetės. Tačiau patraukli, išpuoselėta išvaizda patinka visiems vyrams.

Rūpestis savo išvaizda nereikalauja ypatingų finansinių ir laiko sąnaudų. Viskas gana paprasta, tiesiog svarbu atminti kelis pagrindinius punktus: kruopštus manikiūras ir pedikiūras, visuomet išplauti ir sušukuoti plaukai, gražūs apatiniai ir tvarkingi rūbai. Taip pat verta rūpintis savo oda, daryti veido kaukes ir kitas malonias procedūras.

Charakteris

Nuolankios moterys, be išlygų vykdančios visus vyro pageidavimus, traukia tik tuos vyrus, kurie kenčia nuo gausybės kompleksų ir siekia realizuoti save moters sąskaita. Jei tokio vyro jums nereikia, nesiaukokite.

Nedideli kaprizai santykiams suteikia aštrumo, nestandartiškumo. Tokia moteris ekscentriška ir nenuspėjama. Ji neleis savo mylimajam nuobodžiauti. Kita vertus, nereikėtų perlenkti lazdos, nes savo norite įnešti aistros į savo santykius, o ne tapti isteriška asmenybe su nepakenčiamu charakteriu.

Supratimas

Mokslininkai yra nustatę, jog vyrai yra jautresni ir pažeidžiamesni nei moterys. Tačiau elgesio taisyklės neleidžia jiems demonstruoti savo emocijų. Todėl jiems svarbu, kad šalia būtų žmogus, su kuriuo būtų galima dalintis ne tik džiaugsmais, bet ir sunkumais.

Išklausykite savo vyrą, palaikykite jį, supraskite jo silpnybes, tuomet jo akyse būsite dar patrauklesnė.