Laimingų santykių paslaptys

Laimingų santykių paslaptys

Visi svajoja apie laimingus ir harmoningus santykius su savo antrąja puse, tačiau neretai šio tikslo pasiekti trukdo įvairiausios problemos. Kokios yra svarbiausios laimingų santykių paslaptys?

Pagarba

Mylėti ką nors neįmanoma be pagarbos. Jei jūs nuolat bumbate dėl vyro klaidų, randate jo poelgiuose įvairiausių trūkumų, dažnai jaučiatės aukščiau už jį, tai vertėtų rimtai susimąstyti: ar jūs vis dar jį mylite?

Mokykitės suprasti ir vertinti savo gyvenimo partnerį, pasistenkite išmokti gerbti jo norus, pomėgius bei aistras. Jokiu būdu nemenkinkite ir neįžeidinėkite vyro, kuris yra šalia, nes net menkiausia pašaipi frazė gali įstrigti jam giliai į širdį ir tapti nesibaigiančių jūsų rietenų priežastimi.

Pasitikėjimas

Dviejų žmonių tarpusavio santykiai negali būti prasmingi, jei tarp jų nėra pasitikėjimo. Kai nustojate pasitikėti mylimu žmogumi, jūsų sąjunga pradeda griūti. Jūs tampate įtari, pavydi, nervinga, o vyras jaučia, jog pakliuvo į tam tikras pinkles.

Pasitikėti reikia ne tik antrąja savo puse, bet ir savo jausmais. Net jei praeityje turėjote neigiamos patirties, net jei jūsų romanai baigdavosi ašaromis, visa tai nereiškia, kad istorija pasikartos.

Patikėkite, kad žmonės keičiasi, kad jūsų sąjunga galės ištverti visas problemas ir sustiprėję pereitį į naują lygmenį. Nekartokite sau, kad viskas kada nors baigiasi, kad meilė gyvena trejus metus ir t. t. Pasitikėkite savo santykiais.

Prisilietimas

Prisilietimas – tai vienas stipriausių ir svarbiausių meilės išraiškos formų. Prisilietimas gali sugriauti barjerus ir perteikti partneriui jūsų jausmų energiją. Rytų išminčiai sako: „Kai atveri glėbį, atveri širdį“.

Stenkitės kuo dažniau liesti partnerį, jį apkabinti, net ir be kokios nors seksualinės potekstės. Pasivaikščiokite susikabinę rankomis, glostykite jo plaukus ir t. t.

Nuoširdumas

Nenuoširdus bendravimas su partneriu – viena didžiausių įsimylėjėlių problemų. Mokykitės atvirai reikšti savo jausmus, dažniau prisipažinkite mylinti, girkite jį, dėkokite, kai jums tikrai norisi tai daryti.

Nuoširdūs ir atviri santykiai leis jums sugriauti nesupratimo sieną, jei tokia yra. Tai jums padės geriau suprasti vienas kitą ir atrasti mylimajame kai ką naujo.

Laisvė

Santykiai neturėtų būti našta, kuri tempia į dugną. Jie turėtų būti sparnais, kurie leidžia pakilti aukščiau. Neretai moterys stengiasi įsprausti savo mylimąjį į rėmus, norėdamos, jog jis visada būtų šalia, nebendrautų su draugais, neužsibūtų darbe ir t. t. Visa tai veda prie to, kad vyrui pradeda trūkti laisvės ir tuomet jis bando išsilaisvinti iš jį saistančių pančių.

Kiekvienas žmogus turi būti laisvas, jam reikalinga asmeninė erdvė. Jei jūs kažką tikrai mylite, tuomet leisite jam būti laisvam – galvoti, kalbėti, veikti kaip nori jis, o ne jūs. Kuo labiau stengsitės riboti vyrą, tuo didesnė išsiskyrimo rizika.

Dovanojimas

Meilė – tai gebėjimas duoti, besąlygiškai, be įkalbinėjimų, be reikalavimų gauti kažką mainais. Tačiau dažniausiai moterys orientuotos į vartojimą, kas ir veda prie problematiškų santykių. „Jis turi dovanoti man gėles, atnešti kavos į lovą ir apskritai – nešioti mane ant rankų!“ – taip mano daug moterų. Tačiau meilėje niekas niekam nieko neprivalo daryti.

Jei jūs darote kažką malonaus savo mylimajam, nereikia laukti atgalinio veiksmo, kitaip nuostabius jausmus apkartins prekybiniai santykiai: aš tau pusryčius, o tu man gėlių!