Kas sendina moterį: kaip atrodyti jaunesnei

Kas sendina moterį?

Kai kurios moterys atrodo 10 – 15 metų jaunesnės, dažnai net neskirdamos tam ypatingo dėmesio. Egzistuoja ir atvirkštinis efektas: kai kurios jaunos moterys atrodo kur kas vyresnės nei yra. Dažniausiai jos to nė neįtaria ir nežino apie dalykus, kurie joms prideda nemenką metų naštą. Taigi, kas sendina moterį?

Išvargusios moters žvilgsnis

Nuvaryto arklio žvilgsnis – tipiškas pavargusios moters, nukamuotos streso darbe ar namie, palydovas. Prigesusios akys be jokios kibirkštėlės – pats didžiausias jaunatviškumo priešas, juk būtent akys yra dvasios veidrodis, būtent jos aplinkiniams siunčia signalus apie moterį.

Šios problemos sprendimas paprastas – mokykitės žiūrėti į gyvenimą paprasčiau, dažniau prisiminkite savo pojūčius vaikystėje, kai jus supantis pasaulis viliojo, žadino smalsumą ir troškimą jį užkariauti. Visi turi problemų, tačiau vieni sau ant pečių užsimeta kryžių ir kankinamai jį tempia su savimi, o kiti sunkias situacijas paverčia užduotimis, kurios anksčiau ar vėliau yra išsprendžiamos ir suteikia mums neįkainojamos patirties.

Bloga laikysena

Susigūžimas ir nuolat nuleista galva – daugelio kompiuteriu dirbančių moterų įvaizdis. Tačiau tokia gatve einančios moters išvaizda iš karto sako apie jo metų bagažą – nors ir ne senutė, bet jau pagyvenusi ir prislėgta gyvenimo potyrių.

Todėl ypatingą dėmesį skirkite savo laikysenai – tiesi nugara ir pakelta galva pastebimai jus „pajaunins“.

Ankstyva žilė

Kai kurios moterys jau nuo 18 metų pradeda žilti. Tam įtakos gali turėti paveldimumas, stresas, griežtos dietos (dėl kurių organizmui trūksta vitaminų) arba chroniški susirgimai.

Tai išspręsti gali padėti sveikas gyvenimo būdas – teisinga mityba, kokybiškas miegas, pasivaikščiojimai gryname ore ir t. t. Jei jūsų plaukai šviesūs, o žilus plaukus galite suskaičiuoti ant pirštų, palikite viską kaip yra. Jei jūsų plaukai tamsūs, teks dažyti plaukus artima natūraliai spalva. Svarbiausia – nepamiršti nudažyti ataugusias pašaknis, kitaip pridėsite sau dar daugiau metų.

Sudribęs kaklas

Mūsų kaklas išduoda amžių. Kaklo oda plona, todėl joje greitai susidaro raukšlelės. Prižiūrėti kaklo odą reikėtų jau nuo jaunų metų. Kaskart tepdama kremu veidą, nepamirškite ir kaklo.

Stenkitės miegoti ant patogios pagalvės, kad kaklo raukšlės negilėtų.

Ryškus makiažas

Makiažas – suaugusios moters bruožas. Jaunos moterys, ant veido tepančios tonas makiažo, pastebimai save sendina. Viena – užmaskuoti keletą odos trūkumų ar lengvai paryškinti akis, visai kas kita – nupiešti sau naują veidą. Ryškus ir sodrus makiažas 17-metę pavers brandžia moterimi.

Ypatingą dėmesį skirkite lūpoms – bėgant metams, raukšlelės aplink lūpas taps vis ryškesnės, todėl verta nepiktnaudžiauti ryškiu bei tamsiu lūpdažiu. Verčiau naudokite peršviečiamą blizgesį.

Apranga

Jei jums darbe galioja ypač griežtas aprangos kodas ir reikia dėvėti kelius dengiančius sijonus, nieko tokio. Tačiau jei jūs net laisvalaikiu vilkite švarkus paaukštintais pečiais, plačius drabužius, palaidines ir kitus figūrą slepiančius drabužius, to derėtų atsisakyti, nes tokiu atveju rizikuojate padidinti savo amžių.

Kita vertus, sulaukus penkiasdešimties, džiaugtis mini sijonėliais ir giliomis iškirptėmis neverta – atrodysite vulgariai. Svarbiausia – laikykitės aukso viduriuko.