Kaip susigrąžinti aistrą

Kaip susigrąžinti aistrą?

Jei jūsų seksualinis gyvenimas tapo nuobodus, o intymus artumas su partneriu nedovanoja jokių ryškių pojūčių ir naujų emocijų, verta dėl to susimąstyti.

Nelaukite iniciatyvos

Dauguma moterų skundžiasi, kad intymūs santykiai prieš miegą tapo rutinos dalimi, lyg prausimasis ar dantų valymas. Tuomet moterys ima kaltinti savo antrąsias puses, neva anksčiau jie buvo kur kas kūrybingesni šioje srityje, tačiau pastaruoju metu atsipalaidavo ir intymūs santykiai tapo nuobodūs.

Toks mąstymas – didelė klaida. Visų pirma, būtent jums trūksta kažko nekasdieniško, o jei vyrą viskas tenkina, tad ir keisti nėra ko. Antra, seksualinė rutina, į kurią pavirto jūsų anksčiau aistringi santykiai tai ir jūsų pačių klaida. Gali būti, kad jūsų draugystės pradžioje jūs labiau rūpinotės savo išvaizda, dažniau gundydavote mylimąjį žvilgsniu, viliodavote ir kerėdavote.

Trečia, laukti, kol mylimajam atsivers akys galima labai ilgai, tačiau geriau imtis iniciatyvos pačiai.

Būkite moterimi

Moterys – nuostabios paslaptingos, gražios, viliojančios, jaudinančios ir stebuklingos. Būtent tokios moterys vyrus traukia kaip magnetas. Jei manote, kad ne viskas iš sąrašo jums tinka, nenusiminkite, tiesiog pradėkite veikti.

Pirmiausia bus į naudą persikūnyti. Jausmingos ir paslaptingos, gracingos ir žasimingos kvepalų reklamos ar sėkingų melodramų herojės – ne pavydo objektas, o sektinas pavyzdys, kokia turėtų būti moteris.

Po įkvepiančio seanso, imkitės veiksmų. Skirkite laiko sau – nusipirkite seksualius apatinius, pasidarykite manikiūrą, pedikiūrą, gražų makiažą. Svarbiausia, kad šis procesas teiktų džiaugsmą jums.

Tuomet galite paruošti kokį nors lengvą užkandį, padengti stalą, uždegti žvakes ir pasitikti mylimąjį. Gardžiai pavakarieniavę, palydėkite vyrą į dušą, tuomet – į miegamąjį, kur jūsų lauks paruošta veiksmo vieta – žvakės, rožių žiedlapiai ir taip toliau.

Jokiu būdu nesiimkite reikalo iš karto – būkite šiek tiek nepasiekiama. Jausmingas masažas, jaudinantys prisilietimai, jūsų nepaprastas šokis su viliotinio elementais padės pratęsti preliudiją ir suteiks vakarui tinkamą nuotaiką. Norint sustiprinti efektą, galima išsiversti be žodžių, tuomet žymiai padidės kiti pojūčiai.

Tačiau neverta jau ant slenksčio vyrui pasakoti, kas jūsų laukia. Būkite šiek tiek paslaptinga. Jei vyras klaus, prispauskite pirštą prie jo lūpų, jis tikrai mėgausis jūsų suplanuotu vakaru.