Kaip renkantis tekstilę išbalansuoti tarp grožio, kokybės ir kainos?

Tekstilė

Saugumas – tai vienas svarbiausių dalykų, kai kalbame apie namus. Ypač svarbu, kad juose saugūs jaustųsi vaikai. Ir, beje, apsaugoti juos turime ne tik nuo išorės priešų.

Tyrimai rodo, kad dauguma žmonių labiausiai ekologija susidomi susilaukę vaikų. Tai suprantama. Juk mažyliai tokie pažeidžiami, o mums norisi, kad mūsų atžalos turėtų viską, kas geriausia – pradedant sveika mityba, baigiant saugia aplinka. Kita vertus, norėtųsi, kad jų vaikystė būtų spalvinga ir žaisminga, o tai ne visuomet suderinama su natūralumu. Ne paslaptis, kad neretai vaikiški žaislai, drabužiai, patalynė yra dažomi ir dekoruojami pavojingų priedų turinčiais dažais ar detalėmis. Dar viena problema – tai, kas natūralu ir kokybiška, paprastai nemažai kainuoja. Kaip rasti kompromisą?

Laimei, kartais kompromisų neprireikia, nes kokybė, grožis, natūralumas ir prieinama kaina eina koja kojon.  Kalbame apie prancūzišką „Carre blanc“ tekstilę. Kuo ji ypatinga?

Visų pirma tuo, kad yra natūrali ir sveika. „Carre blanc“ gaminiai atitinka Europos REACH sistemos reikalavimus, garantuojantys, kad ją gaminant nenaudojami žmogui ir aplinkai kenksmingi dažai bei medžiagos.

Antra, ji labai spalvinga, žaisminga ir patraukli – o tai, beje, svarbu ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, nes leidžia skoningai dekoruoti interjerą. Beje, „Carre Blanc“ prekės ženklas Prancūzijoje žinomas nuo 1982 m. ir yra čia vienas populiariausių, o juk prancūzų skoniu ir stiliaus jausmu sunku abejoti. Kiekvienais metais pristatomos  naujos  kolekcijos, jos kuriamos vadovaujantis naujausiomis mados tendencijomis, idėjomis ir technologijomis.

Trečia, „Carre Blanc“ tekstilė yra švelni ir jauki. Kadangi šiai produkcijai pagaminti naudojama Egipto šukuotinė medvilnė, nuo kurios verpimo metu pašalinami pluošto plaukeliai ir teršalai,  iš jos  pasiūti rankšluosčiai ir patalyne apglėbia mūsų vaikus švelniai tarsi mamos rankos. Ką čia slėpti – švelnumo reikia ne tik jiems…

Ketvirta, ji lengvai prižiūrima. Paprastai natūralius audinius būna sunkiau prižiūrėti, tačiau ši medvilnė dėl tankaus audimo ir ypatingos dažymo technologijos net ir dažnai skalbiama nepraranda  formos ir nenublunka. Kad ji tarnautų dar ilgiau, skalbti rekomenduojama išvertus patalynę į blogąją pusę, o skalbimo metu – nenaudoti jokių minkštiklių. Lyginti taip pat patartina iš blogosios pusės.

Penkta, „Carre blanc“ gaminiai pagal kainą  yra prieinami kiekvienam socialiniam sluoksniui. Dar daugiau – dabar kokybišką patalynę, rankšluosčius, chalatus galima įsigyti su 60 proc. nuolaida – tereikia surinkti 10 IKI lipdukų.

Be rankšluosčių ir patalynės, „Carre blanc“ siūlo chalatus, vonios kilimėlius, šlepetes, žaislus ir aksesuarus vaikams; staltieses, prijuostes ir pašluostes, bei kitus virtuvei reikalingus tekstilės aksesuarus – tai leidžia išlaikyti vientisą namų interjero stilių.