Kaip pasirinkti auskarus?

Kaip pasirinkti auskarus?

Auskarai puikus aksesuaras, kuris suteikia moterims žavesio ir patrauklumo. Pasirinkimas šiuo metu labai platus – kiekvienam atvejui, šventei, darbui, kiekvienai moteriai, tiek jaunai, tiek vyresnei. Tačiau vertėtų žinoti, kad auskarai turi ne tik patikti, bet ir tikti, ypač prie veido formos. Taip pat atkreipkite dėmesį į plaukų spalvą ir kirpimą, veido odos spalvą, kūno sudėjimą bei dėvimus rūbus.

Veidai gali būti šių formų: apvalūs, ovalūs, kvadrato formos, širdies formos, pailgi (stačiakampio formos).

Moterims kurių veidas yra pailgas ar stačiakampio formos reikėtų rinktis tokius auskarus, kurie sušvelnintų ryškią žandikaulio liniją. Rekomenduojama lašo formos auskarai, kurie sušvelnins griežtą veido formą. Taip pat tinka trumpi ar prie pat prie ausies auskarai. Reikėtų vengti ilgų, kabančių, pabrėžiančių veido ilgumą, auskarų.

Prie apvalaus veido labiausiai tinka kabantys, ilgi, smulkūs, su įvairiais raštais auskarai. Tinkami variantai yra ir kvadrato bei stačiakampio formos auskarai. Venkite mažų, apvalių ar labai didelių auskarų.

Širdies formos veidai paprastai pasižymi plačia kakta ir žandikaulio linija, kuri ties smakru susiaurėja, todėl patartina rinktis auskarus, kurie apačioje praplatėja – trikampio arba lašo formos. Taip pat tinka ir ovalūs arba apvalus auskarai.

Žmonėms, kurių veido forma ovali, galima teigti, jog labai pasisekė. Tai klasikinė veido forma ir tokių žmonių veidai yra labai proporcingi, jiems tiks beveik visų stilių auskarai.

Kvadrato formos veidams tinkamiausias variantas – apvalūs auskarai, jie sušvelnina griežtas veido linijas. Patariama vengti kampuotų, kvadrato ar stačiakampio formos auskarų, tai dar labiau paryškins Jūsų veido formą.