Kaip išgirsti savo vidinį balsą

Kaip išgirsti savo vidinį balsą?

Mus kamuoja įvairiausi sunkumai, problemos, stresas, mes nuolat skubame, nervinamės ir dėl to drumsčiame savo vidinę harmoniją, ramybę ir negalime atsipalaiduoti. Praėjus kuriam laikui, mes nebegirdime savo vidinio balso. O juk būtent jis, mūsų vidinis balsas, yra vienintelis, galintis mums padėti susigaudyti savų minčių painiavoje, išmokti teisingai pasirinkti ir apskritai – gyventi pilnavertį gyvenimą, o ne tiesiog egzistuoti įbruktiems į standartiškus rėmus.

Yra įvairių klausymosi savęs būdų, kurie nereikalauja didelių energijos ir laiko sąnaudų. Rekomenduojama jais arba vienu jų naudotis bent kartą per savaitę.

Šokiai

Kalbame ne apie pasiautėjimą per draugės vestuves ar naktiniame klube, o apie tam tikrą meditavimą. Ištaikykite laiką, kada namie jūs visiškai viena, tuomet maksimaliai sutvarkykite aplinką, iš kambario vidurio pašalinę visus daiktus. Įsijunkite mėgstamą muziką tokiu garsu, kuris jums maloniausias, ir pradėkite klausyti savo kūno.

Atminkite, kad į jus niekas nežiūri, todėl jums visiškai nebūtina daryti kokius nors madingus ir gražius judesius ar seksualiai judėti prieš gerbėją. Po kurio laiko visas jūsų kūnas pasakys, kaip reikia judėti. Šokdama po kelių minučių net galite užsimerkti. Pagrindinė jūsų užduotis – visiškai nustoti kontroliuoti savo judesius ir mėgautis procesu.

Ištirpusi šokyje, jūs pasieksite būseną, kurioje galima daug: suprasti, kas jus kamuoja, pripažinti savo problemas ir net rasti tinkamus sprendimus.

Grįžimas į vaikystę

Tuo užsiimti geriausia per atostogas arba per išeigines, kad jūsų nekamuotų mintys apie neatliktus darbus. Mokykitės gyventi čia ir dabar, būti savimi, pažadinti savyje smalsumą, kitaip tariant, grįžkite į vaikystę. Pažiūrėkite į paveiksliuką su lapais lyg pirmą kartą ir patirkite nuostabą, eidama rasota žole, pabėgiokite pieva, paišdykaukite su šunimi, leiskite upe laivelius ir panašiai.

Tokiu būdu grįšite į pačią nuostabią būseną, kokią tik gali patirti žmogus. Jūs atgaivinsite savyje vaiko pojūčius, kurie buvo apkrauti per laiką susikaupusiomis problemomis.

Tylėjimas

Tai turbūt pats sudėtingiausias bendravimo su savo vidiniu balsu metodas.

Savaitgaliui ištrūkite kur nors, kur galėsite būti viena, iš anksto įspėjusi artimuosius, kad būsite nepasiekiama. Ten išjunkite mobilųjį telefoną, nesinaudokite internetu, nežiūrėkite televizoriaus ir neskaitykite knygų bei laikraščių, o svarbiausia – tylėkite. Mokykitės girdėti gamtos balsą pačioje savyje. Suprasite, kaip malonu nekalbėti be reikalo ir išmokti išgirsti naujus garsus.

Be abejo, tyla iš pradžių gali išgąsdinti – jos fone girdisi, koks triukšmas gimsta galvoje dėl viena kitą vejančių minčių. Atsisėskite tiesiai, atsipalaiduokite, nekontroliuokite savo minčių, leiskite joms tekėti savo ritmu ir atsisakykite bet kokių troškimų. Pamažu nereikalingos mintys jus paliks, palikdamos vietos savęs pažinimui.

Būtent tokiomis ramybės akimirkomis dažniausiai ir gimsta atsakymai į seniai kamuojančius klausimus, atsiveria akys, gimsta naujos kūrybinės idėjos ir t. t.

Jei visos šios technikos nepavyks iš pirmo karto, nenusiminkite ir nesiliaukite bandę. Vieną nuostabią dieną jūs pajusite prisilietimą prie nuostabaus, išgirsite savo vidinį balsą, kuris žino viską. Sutikite, labai gera turėti tokį patarėją.