Kaip dėvėti šalikėlį?

Kaip dėvėti šaliką?

Šalikėlis – nuostabus aksesuaras, pagyvinantis bet kokią aprangą. Jei iki šiol šalikėlius dėvėjote tik apsirišdamos kaklą, siūlome išbandyti ir kitus, kur kas įdomesnius būdus, nes šalikėlis yra universalus aksesuaras, kurį galima dėvėti daugybe būdų.

Štai kelios idėjos jums.

Galvos raištis

Šį šalikėlio rišimo būdą išpopuliarino Holivudo garsenybės Paris Hilton ir Nicole Richie. Sulankstykite šalikėlį tokio pločio, kokio norite, kad būtų juosta ir apjuosusios galvą, suriškite apačioje. Galite rinktis iš pačių spalvingiausių, įdomiausių ir linksmiausių raštų.

Šalikėlis vietoje diržo

Sulankstykite ilgą šalikėlį norimo pločio ir apjuoskite apie liemenį kaip diržą. Galite jį nuleisti žemiau – ant klubų, jei norite prailginti torsą.

Susiriškite plaukus

Įprastinę gumutę plaukams galite pakeisti nedideliu šalikėliu. Jis tikrai pagyvins jūsų išvaizdą. Pasirinkite spalvingą šalikėlį ir susiriškite juo plaukus. Palikite galus ilgesnius, kad jie gražiai kristų kartu su jūsų plaukais.

Pagyvinkite savo rankinę

Jei jums pabodo jūsų rankinė, galite ją žaismingai atnaujinti. Ant rankenos galite pririšti didelį šalikėlį ir ji atrodys kur kas linksmiau. Šiame video siužete rasite įdomių idėjų, kaip atnaujinti rankinę, panaudojant šalikėlius, skraistes, plaukų aksesuarus.

Parengta pagal www.about.com publikacijas