Kaip atsikratyti blogo burnos kvapo?

Kaip atsikratyti blogo burnos kvapo?

Vienas pagrindinių blogo kvapo iš burnos priežasčių yra vartojamas maistas. Tai puiku todėl, kad tai reiškia, jog savo burnos kvapą galime kontroliuoti. Jei mūsų valgomas maistas sukelia blogą kvapą iš burnos, vadinasi – galime jo išvengti, valgydami tam tikrą maistą. Yra maisto produktų, kurie iš tiesų gali pagerinti burnos kvapą.

Sveika mityba ir burnos kvapas

Prieš aptardami specifinius maisto produktus burnos kvapui pagerinti, turime aptarti tinkamą mitybą. Sveikas maistas ne tik padeda širdžiai, plaučiams, raumenims ir smegenims. Tai taip pat padeda ir burnos kvapui. Kuo sveikiau maitinatės, tuo efektyviau dirba jūsų virškinimo sistema. Kai kada blogas kvapas atkeliauja iš gana giliai. Jei jūsų virškinimo sistema veikia gerai, galite atsikratyti ir blogo burnos kvapo.

Jogurtas – blogo kvapo priešas

Dažnai blogą burnos kvapą sukelia liežuvio gale gyvenančios bakterijos. Valgant gyvų kultūrų jogurtą, galima išspręsti šią problemą. Nors kai kurios bakterijos sukelia blogą kvapą, kitos atkuria jo balansą. Jogurte yra bakterijų, kurios tai ir daro.

Valgykite daugiau skaidulinio maisto

Skaidulos padeda stumti maistą virškinamuoju traktu greičiau. Iš tiesų, jos judėdamos pirmyn, surenka maistą. Dėl šios priežasties skaidulinis maistas padeda numesti svorį. Mėsa atvirkščiai – virškinamuoju traktu juda lėtai. Tiesą pasakius, ji užsilieka pilve keletą dienų. Taip virškinama mėsa. Tai reiškia, kad blogą burnos kvapą gali sukelti prieš 3 dienas suvalgytas maistas. Norėdami atsikratyti šios pilve užsilikusios mėsos, valgykite skaidulų turintį maistą. Jis padės išstumti mėsą ir taip atsikratysite blogo kvapo.

Vartokite pakankamai vitamino C

Dantenų ligos yra dar viena pagrindinių blogo burnos kvapo priežasčių. Šiuo atveju gali padėti vitaminas C. Tai reiškia, kad vaisiai, kaip apelsinai, citrinos ar vitamino C papildai gali padėti, kovojant su blogu burnos kvapu.

Blogas burnos kvapas gali būti žeminantis reiškinys. Jis gali sukelti socialinių, meilės, karjeros problemų. Neleiskite jam valdyti gyvenimo. Imkitės veiksmų šiai problemai spręsti. Prieš imdamiesi radikalių priemonių, išbandykite šiuos paprastus patarimus.