Ką dėvėti besilaukiant?

Ką dėvėti besilaukiant?

Naujų drabužių pirkimas yra kiekvienos moters svajonė, tačiau atrasti tinkamą balansą tarp komforto ir patrauklumo, stebint savo pilvuką augant ir krūtis didėjant nėštumo metu, gali būti nelengva.

Aš negaliu to apsivilkti…

Net prieš iškylant pilveliui, galite pastebėti, kad jūsų liemuo pastorėjo ir gana sunku tilpti į kai kuriuos aptemtus drabužius.

Kurį laiką galite tiesiog palikti atsegtą viršutinę kelnių sagą ir užmaskuoti ją ilgesne palaidine ar megztuku, tačiau tai gelbės ne ilgai.

Daugumą šiuolaikinių nėštukių drabužių galima nešioti ir po gimdymo, o kai kurie ne nėščiosioms skirti drabužiai puikiai tinka ir didėjant pilvukui. Be to, galite pasiskolinti didesnio dydžio drabužių iš draugų ar šeimos narių.

Sunku numatyti, kaip stipriai keisis jūsų kūno linijos ir kiek svorio priaugsite. Net ankstesni nėštumai gali būti tik apytikslis orientyras, todėl gana sudėtinga tokius drabužius pirkti iš anksto. Bet kokiu atveju, jūsų kūnas smarkiai keisis ir jau nuo šeštojo nėštumo mėnesio tikrai reikės ko nors erdvesnio. Ir atminkite, kad erdviausius drabužius galėsite dėvėti ilgiausiai.

Ką ir kaip dėvėti?

  • Plačias tunikas, megztukus, marškinėlius galėsite nešioti iki pat nėštumo pabaigos, be abejo, jei jie bus pakankamai dideli.
  • Sportinės kelnės. Jei toks stilius jums priimtinas, guma arba surišama virvelė gali suteikti galimybę reguliuoti juosmenį pagal naująsias apimtis.
  • Patogios blauzdinės arba dviratininko šortai. Tačiau jie nesitempia iki begalybės, tad panorus tokius nešioti, jums gali tekti įsigyti blauzdines nėščiosioms.
  • Elastiniai ir patogūs apatiniai. Išsitraukite močiutės laikų tipo apatinius arba dėvėkite mažesnes kelnaites po pilvu.
  • Liemenėlė maitinančioms. Patartina įsigyti jau septintąjį nėštumo mėnesį.
  • Paskutiniaisiais mėnesiais kelnes galite susisegti ar susirišti po pilvu.
  • Plačios suknelės. Puikiai tiks tokios, kurios platėja nuo krūtinės. Įsitikinkite, kad ji yra pakankamo ilgio, nes pastebėsite, kad priekinė dalis pakyla kiek aukščiau nei galinė.
  • Suvarstomi batai. Jie prisitaikys prie jūsų kojų, jei jos šiek tiek patins nėštumo metu.

„Aš dėvėjau marškinėlius ir bikinio kelnaites, eidama plaukioti paskutiniosiomis savaitėmis, – patirtimi dalijasi mama Edita, – Mano maudymosi kostiumėlis pakankamai nesiplėtė, o aš nenorėjau išlaidauti specialiam maudymukui nėščiosioms.“

Padėkite! Man reikia ko nors ypatingo

Siūdintis rūbelius pas siuvėją gali būti nebloga išeitis, jei jums reikia ko nors ypatingo specialiai progai. Ypač, kai drabužiai nėščiosioms parduotuvėse kainuoja ne tiek ir mažai.

Apranga darbe

Klasikinio stiliaus drabužių darbui galite ieškoti tiek specializuotose parduotuvėse nėščiosioms, tiek įprastose rūbų parduotuvėse. Pastaruoju atveju jums teks pirkti didesnio dydžio rūbus nei prieš nėštumą. Be to, šiose parduotuvėse būna ir specialių drabužių nėščiosioms.

Biure nėščiajai puikiai tiks ilga tunika ir derantis ilgas sijonas. Tokį drabužių derinį patogu dėvėti, jis nevaržo ir puikiai tinka tiek formaliuose, tiek neformaliuose biuruose.