„Hot pink“ makiažas Valentino dienai

Rožinis valentino dienos makiažas

Jei planuojate romantišką vakarą ir norite būti ypač moteriška, spinduliuojanti ir… na, tiesiog verčianti iš koto, siūlome pasidaryti 80-ųjų stiliaus įkvėptą „Hot pink“ makiažą, ypač tiksiantį Valentino dienos šventei ar kitam šventiniam vakarui.

Siūlome pažiūrėti šį video siužetą – pamokėlę ir tokį pritrenkiantį makiažą pasidaryti pačioms. Šiek tiek kantrybės, keletas bandymų prieš veidrodį ir esame tikri, kad jums pavyks. Mes, Tindirindi.lt moteriškas bataljonas, nesame makiažo specialistės, tačiau išbandėme ir likome daugiau nei patenkintos. Ir ne tik mes pačios 🙂 Taigi, prie darbo.

Pamokėlės vedėja visažistė Kandee Johnson ne tik demonstruoja, kaip pasidaryti tokį makiažą, bet ir pateikia daug naudingų patarimų. Ji kalba angliškai, tačiau visą naudingesnę informaciją pasistengėme surašyti.

Visų pirma, toks makiažas tikrai ne kasdieniškas ir greičiausiai visų jam reikalingų rožinės spalvos šešėlių atspalvių jūs neturėsite. Tačiau neskubėkite į parduotuvę. Kandee teigimu, šiam makiažui sukurti galima panaudoti ir kitas kosmetikos priemones, kaip skaisčiai rožinį lūpdažį ir skaistalus.

Šis makiažas tinka visų spalvų akims – jis pagyvins rudas akis, mėlynoms suteiks spindesio.

Taigi, pirmiausia padenkite vokus makiažo pagrindu. Kaip minėjome, jei neturite visos paletės rožinių šešėlių, Kandee siūlo naudoti kitas priemones. Pavyzdžiui, pagrindiniu sluoksniu gali būti rožinis lūpdažis. Video siužete rodoma, kaip juo padengti akių vokus.

Plokščiu šepetėliu ryškiai rožiniais skaistalais patapšnokite voko apatinę dalį. Šviesiai rožinės spalvos skaistalais padenkite akių voką – nuo vidinio kampučio išorinio link, ties voko viduriu sumaišydami su ryškiąją rožine spalva. Ši šviesiai rožinė spalva naudojama ir viršutinei voko daliai po antakio linija.

Imkite didelį purų šepetėlį ir vidutinio ryškumo rožinius skaistalus. Jis sujungs apatinį ryškų toną su viršutiniu šviesiu.

Tuomet juodu akių linijų pieštuku apveskite akis. Smailėjančiu šepetėliu ryškiai rožiniais skaistalais pereikite juodu akių apvedimu, kad sušvelnintumėte juodą spalvą ir ji atrodytų lyg tamsiais tamsiai rožinė.

Tuomet vėl imkite plokščią šepetėlį ir ryškiai rožinius skaistalus ir nuo išorinio kampo tepkite akies obuolio linija. Šiek tiek padažykite šepetėlį į juodus akių šešėlius ir vėl – nuo išronio kampo tepkite akies obuolio linija. Akis neatrodys juoda – tai bus lyg kontūro linija. Dar vienas ryškiai rožinių skaistalų sluoksnis – šiek tiek prailginkite akies boluolio liniją, ovališkai tepdami antakio link. Puriu šepetėliu palyginkite spalvas, kad neliktų aiškaus skirtingų spalvų kontrasto.

Liko padažyti blakstienas, skruostus ir jūs jau pasirengusi užkariauti pasaulį.