Greitos ilgalaikės paskolos bedarbiams nėra išduodamos

Greitos paskolos bedarbiams yra ypač aktualios – tai vienas dažniausių pajamų šaltinių po pašalpų. Tačiau yra daug liūdnų žinių nedirbantiems asmenims – jie kreditų internetu gauti negali. Įstatymai neleidžia skolinti pinigų tokiems asmenims. Toks reikalavimas taikomas visoms finansų įstaigoms, kurios yra registruotos viešame vartojimo kredito davėjų sąraše. Greitos paskolos bedarbiams tiesiog neišduodamos, tačiau situacija irgi menkai pasikeistų, jeigu įstaiga toks asmuo iš darbo biržos išsiregistruotų. Paskolų bendrovės pabrėžia, kad išsiregistravimas iš darbo biržos nieko nekeičia, nes norint gauti paskolą, asmuo turi gauti tvarias pajamas ne mažiau nei keturis paskutinius mėnesius. Besidomintiems skolinimosi internetu galimybėmis, tiesiog reikėtų pasidomėti kokiose situacijose esantys asmenys negali pasinaudoti šiomis finansinėmis paslaugomis. Tą galite padaryti pasinaudodami tokių puslapių kaip amcredit paslaugomis. Kaip pavyzdį galime pateikti visai neseniai publikuotą straipsnį apie pasikeitusias sąlygas greitajam kreditui gauti.

Ilgalaikės paskolos bedarbiams irgi nėra suteikiamos, tačiau dėl jų kreiptis gali kiti asmenys

Būtina suvokti, kad bedarbiai tiesiog yra priskiriami kitai klientų kategorijai. Tai reiškia, kad jeigu bedarbiams asmenims nėra išduodamos paskolos, tai dar nereiškia, kad jų negali gauti tarkime – savarankiškai dirbantys. Savarankiškai dirbantys asmenys gali gauti paskolas net jeigu jie yra registruoti darbo biržoje. Vykdant savarankišką veiklą ir užsiregistravus į darbo biržą, tokio asmens statusas tiesiog pasikeičia – iš savarankiškai dirbančio jo statusas keičiasi į dirbančiojo. Tokiems asmenims paskolos tikrai išduodamos.

Kalbant apie ilgalaikes paskolas, verta žinoti, kad savarankiškai dirbantiems ir darbo biržoje registruotiems asmenims gali būti taikomi papildomi ribojimai dėl pajamų gavimo. Aiškiau kalbant, paskolos bedarbiams nėra išduodamos, o darbo biržoje užsiregistravę savarankiški asmenys kreditus gauti gali tik tuomet, jeigu jie pateikia informaciją ne apie 4, o mažiausia apie 6 mėnesių gaunamas pajamas.

Paskolos bedarbiams negali būti išduodamos dėl įstatymų tvarkos

Kai kalba eina apie kreditus bedarbiams, verta žinoti, kad paskolų bendrovės, išduodančios paskolas tokiems asmenims, rizikuoja ne tik gauti baudą. Jos būtų įpareigotos atlyginti žalą bedarbiui, gavusiam paskolą. Dėl to paskolos sutartis gali būti keičiama. Kredito įstaiga ko gero neturėtų teisės reikalauti grąžinti visų pinigų iš karto – ji turėtų sudaryti dar palankesnes sąlygas, jog asmuo skolą grąžintų kuo lengviau.