Balerinos kuodelis – gražu ir madinga

Balerinos kuodelis

Sukite kuodelius! Tai paprasta, tačiau taip miela ir universalu. Nuo nepriekaištingai susukto iki šiek tiek pasitaršiusio – su tokiu kuodeliu atrodysite žaviai ir madingai.

Nėra nieko trapiau ir elegantiškiau nei klasikinis kuodelis. Ši paprasta ir greita šukuosena spinduliuoja moteriškumu. Geriausia tai, jog ši šukuosena tinka visiems plaukų tipams ir įvairiems plaukų ilgiams. Be to, ši šukuosena tinka tiek formalioje, tiek neformalioje aplinkoje. Ypač tinka vasarą – nes susukti plaukai atidengia jūsų kaklą.

Paeksperimentuokite – išbandykite tvirtai susuktą kuoduką bei šiek tiek laisvesnio stiliaus. Išbandykite įvairias kuoduko pozicijas. Jį galite sukti ties pakaušiu, viršugalvyje ir ant šono. Kur bebūtų, kuodukas atrodys romantiškai ir mielai.

Norėdamos susisukti laisvesnį kuoduką, pradėkite rišdamos plaukus į kasą. Suriškite kasą ten, kur norite, kad būtų kuodukas. Sušukuokite kasą, kad kuodukas gautųsi lygus. Jei norite, kad kuodelio apimtis būtų didesnė, galite šiek tiek pašukuoti plaukus atgal (pašiaušti). Susukite kasą, suformuodamos kuodelį ir sutvirtinkite smeigtukais. Užfiksuokite kuoduką plaukų laku.

Jei jūsų plaukai natūraliai banguojasi, šiek tiek pašiaušta versija tiks geriau. Šiek tiek pašiauštą kuodelį susukti užtruks vos kelias minutes, o rezultatas bus nepakartojamas ir romantiškas. Tiesiog susiriškite kasą ir susisukę kuodelį susmeikite smeigtukais.

Nepriekaištingai lygiai susuktas kuodelis atrodo moteriškai ir elegantiškai. Norėdami išgauti šį efektą, patepkite plaukus modeliavimo priemone ir perskirkite norimoje vietoje. Tampriai sukti kuodelį galite viršugalvyje, plaukų linijos apačioje ar per vidurį. Taip pat galite plaukų ir neperskirti. Suriškite kasą, patepkite plaukus serumu, kad išgautumėte itin lygaus kuodelio efektą. Susukite plaukus į kuodelį ir susmeikite smeigtukais bei užfiksuokite plaukų laku.

Norėdami modernesnio įvaizdžio, sukite kuodelį aukštai – viršugalvyje. Jie suteikia šviežumo dienos ir vakaro aprangoje. Susukę kuodelį galite palikti keletą laisvų sruogelių, kad pabrėžtų jūsų veido linijas.