5 tiesos apie lieknėjimo papildus

Tiesa apie lieknėjimo papildus

Sutikite – dietos baisiai vargina. Alternatyva sekinančioms dietoms yra lieknėjimo papildai. Tačiau jų tiek daug, kad net nežinote, kaip išsirinkti?

Štai keletas specialistų patarimų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis lieknėjimo papildą, kad lūkesčiai nesubliūkštų tarsi prastai pripūstas balionėlis.

1. Natūralumas – svarbiau už kilogramą

Lieknėjimo papildų, kaip ir dietų, yra visokių: naudingų ir nenaudingų. Todėl rinkdamiesi papildą lieknėjimui, atkreipkite dėmesį, ar jis pagamintas iš natūralių medžiagų, koks gali būti jo šalutinis poveikis. Rinkdamiesi natūralius maisto papildus galėsite būti tikri, kad nekenkiate savo sveikatai.

2. Nebūtina mažinti alkio

Daugumos maisto papildų pagrindinis veikimo principas – alkio slopinimas. Tačiau prieš rinkdamiesi tokį preparatą pagalvokite, ar jums tikrai to reikia?

Badaudami negaunate raumenims reikalingų maisto medžiagų. Organizmas stoja į kovą su dieta ir pereina į bado režimą. Būtent todėl pradeda kauptis riebalinis sluoksnis, o raumenys mažėja.

Bet mažėjant raumenims, lėtėja ir medžiagų apykaita ir organizmas beveik nebedegina kalorijų (net jei labai stengiatės).

3. Riebalai ar angliavandeniai?

Lietuviški patiekalai gausūs angliavandenių, ypatingai krakmolo (bulvės, ryžiai, makaronai, duona), todėl jeigu jūs vartosite maisto papildus, kurie mažina ne angliavandenių, o riebalų įsisavinimą, rezultatai gali nuvilti.

Tiesa, dažnas dietos besilaikantis žmogus išvis atsisako angliavandenių, o jie yra pagrindinis energijos šaltinis, todėl blogėja nuotaika, kankina nuovargis. Taigi, visiškai atsisakyti angliavandenių nederėtų.

4. Drastiška dieta + papildai = 0

Rinkdamiesi papildą, pasidomėkite, kaip jis vartojamas. Kai kurie maisto papildai reikalauja laikytis griežtų dietų, drastiškai keisti mitybos įpročius. Jeigu nesate pasiruošę dietoms, verčiau nešvaistykite pinigų tokiems papildams, o rinkitės tokius, kuriuos vartojant reikalavimai yra minimalūs, mityba paremta sveika gyvensena, o ne badu.

5. Po savaitės liekni netapsite

Tie papildai, kurie žada, jog po savaitės sulieknėsite perpus, nieko gera nežada. Natūralūs ir organizmui nekenksmingi papildai veikia lėčiau, tačiau rezultatai yra ilgalaikiai.

Visame pasaulyje pripažintas maisto papildas lieknėjimui Be-Light:

  • Efektyviai padeda sulieknėti, nesilaikant griežtų dietų.
  • Natūralus ir visiškai saugus.
  • Net 66 % sumažina suvalgomų angliavandenių kalorinę vertę.
  • Jokio šalutinio poveikio.
  • Atlikta 17 tyrimų, įrodančių saugumą ir veiksmingumą.